Reklama
  • Środa, 20 stycznia 2016 (15:00)

    Za głosem serca. José Luis chce się odegrać na Montserrat, odbierając jej Rominę

Odc. 176. Wycieńczona Graciela traci przytomność. Zmartwiona Montserrat jest gotowa wybaczyć matce.

Reklama

José Luis odmawia Pedrowi, gdy ten proponuje mu, by razem wykończyli Alejandra. Nie może jednak ścierpieć tego, że Montserrat publicznie okazuje miłość jego rywalowi. Początkowo nie chce jej dać rozwodu.

Potem zmienia zdanie, ponieważ razem z Maríą wymyślają plan, który ma sprawić, że córka Gracieli raz na zawsze zapomni o ukochanym. Montserrat nie wpada jednak w zastawione sidła. Wtedy José Luis stwierdza, że nigdy nie pozwoli jej odejść i celuje do żony z broni. Na szczęście Alejandrowi udaje się uwolnić Montserrat.

Jesteś złą matką!

Mija kilka miesięcy. Montserrat rodzi Rominę. José Luisowi nie podoba się, że Alejandro wychowuje jego dziecko. Mężczyzna postanawia pozbawić córkę Gracieli praw rodzicielskich, argumentując, że jej niemoralne prowadzenie się wpłynie negatywnie na Rominę.

Traumatyczne przeżycie

Graciela kradnie testament Benjamina. Nie wie jednak, co z nim zrobić, ponieważ pomagając Montserrat, zaszkodzi Fabioli. Bardzo boli ją fakt, że Dimitrio nie chce, by pocieszała go po śmierci Moniki i woli zamiast niej Rosario. W końcu Amelia postanawia wyznać Fabioli prawdę. Kobieta jest wstrząśnięta tym, że Graciela okazała się być jej matką. Gdy dowiaduje się, że po odnalezieniu prawdziwego testamentu Benjamina jej konta bankowe zostaną zablokowane, postanawia przekazać wszystkie pieniądze matce.

Wkrótce Fabiola trafia do więzienia. Po pewnym czasie odzyskuje wolność dzięki wstawiennictwu Alejandra i Montserrat. Kobieta odwiedza Gracielę. Ta próbuje się tłumaczyć, ale wtedy Fabiola wyciąga pistolet i strzela sobie w głowę. Graciela czuje się winna jej śmierci i popada w depresję. Przestaje jeść i dbać o siebie. Carlota martwi się o nią, dlatego prosi o pomoc Montserrat i Dimitria. Dzieci umieszczają matkę w szpitalu. Wkrótce okazuje się, że Graciela jest poważnie chora. Gdy odmawia leczenia, Montserrat postanawia się nią zaopiekować.

Świat Seriali
Więcej na temat:luis | fabiola | rosario | Amelia

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.