Reklama
  • Wtorek, 1 marca 2016 (10:05)

    Włoska narzeczona. Spisek Sonii

Reklama

Zgodnie z sugestią babci Pedro i Aitana wyruszają w podróż. Tam dochodzi do ich zaręczyn. Syn Sergia jest zaskoczony, gdy spotyka w hotelu Fiorellę. Oboje spędzają miłe chwile, starając się zapomnieć o ciążących na nich zobowiązaniach.

Gdy Vittorio odkrywa, że jego narzeczona ukradkiem spotykała się z ukochanym, jest wściekły. Zastanawia się, co zrobić, by Fiorella nie mogła go porzucić.

Poświęcenie z miłości

Pedro przygotowuje pokój dla Gianny. Gdy Fiorella oświadcza Vittoriowi, że wraca do rezydencji, ten próbuje ją przed tym powstrzymać. Pomysł nie podoba się również Eloisie, która nie chce, by Włoszki ponownie zamieszkały pod jej dachem.

Pedro grozi jej jednak, że jeśli nie zgodzi się na ich pobyt, on zerwie z Aitaną. Babcia domaga się, by w zamian za jej zgodę natychmiast ustalił datę ślubu z narzeczoną.

Jestem umierający

Fiorella postanawia zakończyć swój związek z Vittoriem. Ten jednak przerywa jej, informując o swojej śmiertelnej chorobie. Przerażona Włoszka stwierdza, że nie może go zostawić. Nie wie, że przebiegły mężczyzna ją okłamuje.

Tymczasem Pedro chce zerwać zaręczyny z Aitaną. Eloisa mówi Sergiowi, że jeśli nie przekona syna do zmiany zdania, wydziedziczy ich obu. Mężczyzna boi się, że matka spełni swe groźby.

Spisek Sonii

Alina zrywa z Osvaldem i prosi go, żeby zostawił ją w spokoju. Sonia cieszy się z niepowodzenia męża. Przypomina mu, że powinni skupić się na wyeliminowaniu Pedra. Postanawiają wykorzystać w tym celu Fabia.

Gdy mężczyzna oponuje, Sonia grozi, że opowie o ich romansie jego żonie. Wkrótce Eloisa dowiaduje się, że jakaś nieznana firma kupiła akcje ich spółki.

Pedro podejrzewa, że ktoś celowo doprowadził do wycieku informacji. W końcu okazuje się, że tajemniczym kupcem jest... Fabio. Osvaldo czuje się oszukany przez żonę i jej kochanka.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.