Reklama
  • Środa, 20 stycznia 2016 (15:00)

    Włoska narzeczona. Sergio udowadnia Juliecie swoją niewinność

Odc. 60. Gianna wymaga specjalistycznego leczenia, dlatego Fiorella musi poślubić Vittoria.

Reklama

Fiorella wyznaje Adeli, że pogubiła się w swoich uczuciach. Gdy odwiedza Benita, dochodzi między nimi do pocałunku. Kobieta tłumaczy przyjacielowi, żeby nie robił sobie niepotrzebnych nadziei.

Rywale do serca

Pedro jest zazdrosny o szofera i ostrzega Vittoria, by uważał na narzeczoną, ponieważ może przyprawić mu rogi. Mężczyzna przyłapuje Fiorellę na kokietowaniu Anibala i złości się, nie wiedząc, że to część planu Juliety. Urażona jego oskarżeniami Włoszka zrywa zaręczyny. Pedro prosi ukochaną, żeby dała mu jeszcze jedną szansę. Jednak Vittorio nie rezygnuje ze ślubu, dlatego śpiewa pod oknem Fiorelli serenadę!

Niechciany buziak

Gianna mdleje podczas przejażdżki konnej. Fiorella martwi się o jej zdrowie. W końcu postanawia kontynuować przygotowania do ślubu z Vittoriem, ponieważ dzięki temu zapewni siostrze leczenie. Aitana namawia Pedra, żeby przyszli na uroczystość. Ten jednak wykręca się nadmiarem pracy. Tymczasem Vittorio prosi narzeczoną, by go pocałowała. Fiorella spełnia jego prośbę, wyobrażając sobie, że całuje Pedra.

Kolejny podstęp

Julieta otrzymuje nagranie wideo, na którym widzi swój dom w płomieniach. Prosi Fiorellę, by pomogła jej zdemaskować męża. Wywołuje to nieoczekiwane komplikacje. Julieta ma wyrzuty sumienia, ponieważ niechcący przyczyniła się do zerwania zaręczyn Fiorelli. Tymczasem adwokat informuje ją, że mężczyzna, który podpalił dom, wskazał na Sergia jako swojego zleceniodawcę. Kobieta nie chce w to uwierzyć. Alfredo tłumaczy jej, że ojciec Pedra najprawdopodobniej chciał w ten sposób oczernić Aníbala. Julieta otwarcie pyta Sergia, czy to on kazał podpalić jej dom. Wtedy mężczyzna przypomina sobie, że napastnicy, którzy go pobili, ukradli mu dowód osobisty. Teraz nie ma wątpliwości, że za wszystkim stoi Aníbal. Pytanie brzmi: do czego jeszcze się posunie?

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.