Reklama
  • Piątek, 20 maja 2016 (13:05)

    Włoska narzeczona. Sekret Sergio

Reklama

Julieta umawia się z tajemniczym informatorem, licząc na to, że dowie się czegoś więcej o zaginionej córce. Na miejscu spotyka jednak swojego eksmęża. Mężczyzna grozi jej bronią. Na szczęście z odsieczą przybywa jej Pedro, który wyrywa napastnikowi broń z ręki i ogłusza go. Aníbal zostaje aresztowany...

Wykorzystana

Sergio pod wpływem alkoholu wyjawia Juliecie, że przed laty spędził z nią noc, podając się za Santina. Kobieta jest rozczarowana i nie chce go znać. Sytuację wykorzystuje Ortzini, który próbuje zbliżyć się do Juliety. Jego zaloty stają się coraz bardziej natarczywe...

Natomiast Sergio postanawia wynagrodzić Pilar to, że opuścił ją w trudnym momencie.

Maximo zdemaskowany

Wszyscy są zszokowani, gdy okazuje się, że Pilar żyje, ale przez lata była przetrzymywana w zakładzie psychiatrycznym na rozkaz teścia. Dante odbiera kobiecie pluszowego jednorożca, w którym znajduje dokumenty obciążające Maxima.

Federice udaje się udowodnić, że jej ojciec został oszukany, więc firma należy do niej.

Nie jesteś potworem!

Osvaldo wścieka się na wieść o tajnym ślubie Pedra i Fiorelli. Federica sugeruje mu, że wszystko wskazuje na to, iż Włoszka spodziewa się dziecka, dlatego muszą się jej szybko pozbyć. Oboje zwabiają Fiorellę, a Osvaldo ją ogłusza.

Gdy kobieta odzyskuje przytomność, zaczyna martwić się o to, jak Gianna zareaguje na jej zniknięcie. Prosi napastnika, by ją wypuścił. Tymczasem Sonia dzwoni do męża i informuje go o swojej ciąży.

Fiorella rozpoznaje Osvalda i błaga go, by zwrócił jej wolność ze względu na to, że wkrótce zostanie ojcem i musi wychowywać swoje dziecko, a nie gnić w więzieniu.

Tymczasem zaniepokojonemu Pedrowi z pomocą policji udaje się zlokalizować Fiorellę. Podczas obławy kobieta kłamie, że Osvaldo przybył, by ją ratować. Federica wie jednak, że dziewczyna ukrywa prawdę.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.