Reklama
  • Środa, 16 marca 2016 (15:00)

    Włoska narzeczona. Santino ma nadzieję, że wskrzesi w Juliecie dawne uczucie.

Odc. 101. Pojawienie się Gianluki dodatkowo komplikuje życie Fiorelli.

Reklama

Julieta wyznaje Eloisie, że przed laty urodziła córkę, ale oddała ją do adopcji. Teraz razem z Santinem pragną ją odnaleźć. Kobieta żałuje, że potem związała się z Anibalem, któremu zależało tylko na jej majątku. Postanawia zapomnieć o kłopotach, zajmując się przygotowaniami do ślubu Pedra. Santino przychodzi na przyjęcie zaręczynowe, a Fiorella bacznie mu się przygląda. Mężczyzna na jej widok zaczyna myśleć o swojej zaginionej córce.

Irytujący rywal

Sergio jest zazdrosny o Julietę. Prosi Santina, żeby jak najszybciej wrócił do Włoch. Ojciec Pedra przesadza z alkoholem i rzuca się na rywala z pięściami. Gdy odzyskuje jasność umysłu, przeprasza Julietę za to, że dał się zaślepić zazdrości. Ta przypomina mu, że go kocha. Santino prosi dawną ukochaną, by dała mu jeszcze jedną szansę i całuje ją z zaskoczenia. Julieta zaczyna wątpić w swoją miłość do Sergia.

Mężczyzna z przeszłości

Vittorio nadal kłamie w sprawie swojej rzekomej choroby. Fiorella nalega, by zażywał leki, a mężczyzna nie wie, jak tego uniknąć. Gianna wciąż nie akceptuje przyszłego męża siostry. Tymczasem Dragone nie traci czasu i zaprasza rodzinę z Włoch na swój ślub. Wśród gości znajduje się Gianluca, który okazuje się być... pierwszym narzeczonym Fiorelli! Mężczyzna prosi ją, by nie wychodziła za jego wuja. Gianna proponuje mu, by pomógł jej doprowadzić do rozstania siostry z dużo starszym narzeczonym.

Gianluca nie daje się długo prosić i kradnie Fiorelli całusa. Nie wie, że są obserwowani przez Vittoria. Zaskoczona Włoszka policzkuje adoratora. Ten jednak nie zamierza się poddawać, nawet gdy później wuj wyznaje mu, że jego dni są policzone. Gianluca proponuje Fiorelli, by zostali kochankami i pobrali się po śmierci Vittoria, a dziewczyna się zgadza. Pedro podsłuchuje ich rozmowę i nie rozumie zachowania ukochanej. Diana jest zdesperowana, ponieważ nie chce dopuścić do ślubu Vittoria.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.