Reklama
  • Wtorek, 12 kwietnia 2016 (13:00)

    Włoska narzeczona. Roxana zrywa z Benitem

Odc. 120. Gael kolejny raz zawodzi zaufanie ukochanej. Tym razem nie ze swojej winy.

Reklama

Gael odwiedza Giannę, nie dbając o to, czy zostaną nakryci. Chce jej udowodnić, że naprawdę ją kocha, dlatego zostawia jej słodkie liściki i inne niespodzianki. Roxana jest zazdrosna, widząc jego zaangażowanie. Tymczasem zakochani udają się do lasu, gdzie przeżywają namiętne chwile. Fiorella przypomina potem siostrze, żeby była ostrożna, bo łatwo może zajść w ciążę.

Pozory mylą

Podczas zaręczynowego przyjęcia Roxany ktoś dorzuca Gaelowi narkotyk do napoju. Gianna płacze, ponieważ jest przekonana, że ukochany wrócił do nałogu. Tymczasem on, niewiele sobie robiąc z jej rozpaczy, tańczy w najlepsze z Roxaną. Potem dziewczyna go całuje . Obiecuje jednak, że nie piśnie nikomu słowa o tym pocałunku. Gael odszukuje Giannę i tłumaczy jej, że ktoś zastawił na niego pułapkę, podając mu narkotyk rozpuszczony w napoju. Przyrzeka, że sam nigdy by tego nie zrobił, ponieważ ją kocha.

Nietrafione zaloty

Benito odwiedza Roxanę na uniwersytecie i daje jej w prezencie balony. Dziewczyna, niezadowolona z tego gestu, wypuszcza je w powietrze, a szofer czuje się zlekceważony. Mimo wszystko postanawia się jej oświadczyć. Rodzice próbują odwieść go od tego pomysłu, argumentując, że Eloisa zwolni go za taką śmiałość. Benito nie słucha ich ostrzeżeń i mówi Eloisie o swoich planach. Ta stwierdza, że nie będzie się sprzeciwiać ich miłości. Domyśla się jednak, że chłopak będzie cierpiał.

Ukarana lekkomyślność

Roxana bawi się świetnie podczas własnego przyjęcia zaręczynowego. Kiedy Benito prosi ją o rękę, nagle stwierdza, że nie zamierza wychodzić za prostego szofera. Upokorzony mężczyzna opuszcza imprezę. Gianna pociesza go, a Benito źle odczytuje jej intencje i próbuje skraść jej całusa. Tymczasem Eloisa oświadcza Roxanie, że po tym, co zrobiła, ma się wyprowadzić z hacjendy. Goście są zaskoczeni jej decyzją.

Świat Seriali
Więcej na temat:Narzeczona | narzeczona | Roxane

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.