Reklama
  • Piątek, 29 kwietnia 2016 (14:00)

    Włoska narzeczona. Julieta jest o krok od znalezienia córki. Czy Aníbal pokrzyżuje jej szyki?

Odc. 133. Federica nie zgadza się z decyzją Eloisy, dlatego obmyśla kolejny plan...

Reklama

Za namową Fiorelli Eloisa zgadza się na powrót Roxany do rezydencji. Dziewczyna musi jednak mieszkać w pokoju dla służby razem z Joaquiną. Służąca stara się pomóc córce w przystosowaniu do nowych warunków, ale nie jest to łatwe.

Federica postanawia opublikować w internecie nagranie, na którym Eloisa wyznaje prawdę o zdradzie Maxima, ale Fiorella jej to uniemożliwia. Obie nie wiedzą, że starsza pani podsłuchuje ich rozmowę przez kamery monitoringu. Wkrótce kobieta zwołuje całą swoją rodzinę, by odczytać kolejną wersję swojego testamentu...

Nowa spadkobierczyni

Gdy notariusz ogłasza, że połowę majątku Eloisy odziedziczy Fiorella, wszyscy są w szoku. Proszą ją, by przemyślała swoją decyzję. Dante błaga Federikę, by nie próbowała zabić Włoszki, ponieważ wtedy sprawy jeszcze bardziej się skomplikują. Kobieta jednak nie słucha jego rad i szykuje zamach na Fiorellę. Przez pomyłkę ofiarą szalonej kobiety pada Julieta, która trafia do szpitala.

Na pastwę losu

Federica zmienia strategię i postanawia pozbyć się Eloisy. Usypia starszą panią chloroformem, przebiera ją w strój żebraczki, a potem porzuca na ulicy. Gdy babcia Pedra odzyskuje przytomność, nie wie, jak wrócić do domu. Na szczęście, dzięki pomocy obcej kobiety, udaje jej się w końcu skontaktować z Sergiem. Wszyscy dowiadują się, do czego jest zdolna Federica.

Ważny trop

Santino postanawia wrócić do Włoch, by tam łatwiej odnaleźć trop zaginionej córki. Wkrótce Julieta otrzymuje zdjęcie, przedstawiające młodego Maria i dowiaduje się, że to on adoptował dziewczynkę. Sergio postanawia jej pomóc, zamieszczając fotografię w internecie. Traf chce, że widzi je Aníbal. Mężczyzna stwierdza, że nadarza się świetna okazja do zemsty na eksżonie i kontaktuje się z Sergiem, udając, że może mu pomóc.

Świat Seriali
Więcej na temat:federica | Julieta | Maria | Maxima | Maria | Joaquin | córki

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.