Reklama
  • Czwartek, 30 czerwca 2016 (11:00)

    Włoska narzeczona. Gael i Octavio zostają ranni wskutek wypadku. Czy przeżyją?

Odc. 168. Pilar nie spodziewała się, że Sergio był zdolny do zdrady i gwałtu.

Reklama

Osvaldo prosi Agustina, by zostawił jego rodzinę w spokoju, ponieważ nie chce, by Gael stracił nazwisko i prawo do spadku oraz zarządzania firmą. Jednak jego brat bardziej skupia się teraz na Giannie, której stan zdrowia pogarsza się z minuty na minutę. Dziewczyna boi się zbliżającej się operacji. Na domiar złego, po przebadaniu serca okazuje się, że nie można przeszczepić go siostrze Fiorelli.

Feralna przejażdżka

Elizalde oświadcza Eloisie, że bez operacji Gianna wkrótce umrze. Gael podsłuchuje ich rozmowę. Postanawia ożenić się z ukochaną zanim zostanie podłączona do aparatury podtrzymującej życie.

Potem jedzie z bratem samochodem. Gdy Osvaldo dowiaduje się o jego ślubie, dochodzi między nimi do kłótni. Mąż Sonii traci panowanie nad kierownicą i dochodzi do wypadku. W tej samej chwili serce Gianny niemal przestaje bić i Elizalde nie wie, co robić.

Pomyślny wynik

Pedro wciąż unika Fiorelli. Julieta i Santino uważają, że dziewczyna powinna poddać się badaniu DNA, jednak nie chcą jej mówić, iż jej ojcem mógłby być Sergio. W końcu jednak Włoszka podsłuchuje rozmowę ojca Pedra z Santinem. Jest przerażona myślą, że ona i jej mąż są rodzeństwem. Na szczęście badanie wykazuje, że nie łączą ich więzy krwi.

Jeszcze jedna szansa?

Terapia Aliny przynosi efekty i Pilar odzyskuje jasność umysłu. Kobieta jest rozczarowana, gdy odkrywa, że Sergio przed laty zdradził ją z Julietą. Tymczasem ojciec Pedra postanawia wreszcie zostawić w spokoju matkę Fiorelli i zastanawia się, czy mógłby wrócić do byłej żony po tym wszystkim, co razem przeszli.

Świat Seriali
Więcej na temat:Pedro Rodriguez | DNA

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.