Reklama
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016 (11:00)

    Włoska narzeczona. Federica przekroczyła wszystkie granice i zabiła człowieka. Teraz czyha na życi

Odc. 160. Roxana opłakuje śmierć matki. Jest zła, że przez własną głupotę straciła szansę na szczęśliwe wspomnienia z Joaquiną.

Reklama

Federica pyta Pilar o szczegóły śmierci jej ojca. Jest zszokowana, gdy dowiaduje się, że mężczyznę zamordował... Dante! Kobieta zaprasza kochanka na romantyczną kolację, podczas której podaje mu zatrute wino. Potem wykrzykuje mu, że wie już o zbrodni, którą popełnił przed laty. Dante umiera w męczarniach, a Federica przygląda mu się z mieszanką satysfakcji i smutku.

Pierwszy z serii

Simona znajduje zwłoki Dantego i krzyczy przeraźliwie. Eloisa od razu zaczyna podejrzewać, że to Federica zemściła się na mordercy ojca. Jednak kobieta twierdzi, że nie wiedziała o jego zbrodni. Popełnione morderstwo sprawia, że Federica zaczyna myśleć o pozbyciu się Fiorelli. Namawia Aitanę, by została jej wspólniczką. Wkrótce Włoszka cudem unika śmierci, gdy ciężki żyrandol spada z sufitu. Fidel podejrzewa, że ktoś chciał zabić Fiorellę i zaczyna prowadzić prywatne dochodzenie w tej sprawie.

Brutalna prawda

Julieta i Santino podejrzewają, że Fiorella jest ich córką. Przekupiona przez Anibala Nicoletta spowalnia ich dochodzenie. W końcu jednak, dzięki listowi, który Vittorio przekazuje Fiorelli, prawda wychodzi na jaw. Julieta i Santino postanawiają przeprowadzić badania DNA, żeby to potwierdzić. Natomiast Sergio w tajemnicy wyjawia synowi, że przed laty przespał się z Julietą, dlatego Fiorella może być jego córką. Pedro jest zszokowany – czyżby nieświadomie wziął ślub z przyrodnią siostrą? Włoszka nie rozumie jego zachowania.

Już za późno

Roxana kolejny raz upokarza Joaquinę. Wciąż nie chce przyjąć do wiadomości, że jest córką służącej. Dziewczyna podejrzewa, iż Benito zdradza ją z Katyą. Idzie na imprezę i prosi matkę, żeby po nią przyszła. Kobieta, zgodnie z obietnicą idzie poszukać córki. Niestety, zostaje potrącona przez samochód i umiera. Roxana nie może sobie wybaczyć, że nie potrafiła jej docenić.

Świat Seriali
Więcej na temat:federica | Joaquin | kobieta | Julieta | DNA | simona

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.