Reklama
  • Poniedziałek, 22 lutego 2016 (13:10)

    Włoska narzeczona. Czy ich związek ma przed sobą przyszłość?

Odc. 73. Alina nie wie, że Sonia była świadkiem jej spotkania z Osvaldem.

Reklama

Benito rzuca się na Gaela z pięściami. Mężczyzna nie rozumie, dlaczego kierowca go zaatakował. Gdy Gianna widzi pobitego narzeczonego, pyta go, co mu się stało. Ten kłamie, że spadł z konia. Jednak siniaki na twarzy Benita sprawiają, że siostra Fiorelli nie wierzy w tę wersję wydarzeń.

W końcu kierowca wyznaje, że pobił Gaela, ponieważ przyłapał go na pocałunku z Anel. Urażona Gianna policzkuje ukochanego i robi wymówki koleżance. Ta tłumaczy, że na zajęciach z pierwszej pomocy ćwiczyli sztuczne oddychanie, a Benito źle to zinterpretował. Włoszka ma wyrzuty sumienia. Przeprasza Gaela, że posadziła go o zdradę. Wkrótce jednak nie dostaje od niego zaproszenia na przyjęcie i stwierdza, że chłopak się jej wstydzi.

Niewierne małżeństwo

Osvaldo tłumaczy babci, że Sonia powinna przerwać pracę dla dobra swojego przyszłego dziecka. Eloisa zgadza się z nim. Sonia jest niezadowolona, ponieważ nie będzie mogła trzymać ręki na pulsie.

Co gorsza, wkrótce odkrywa, że jej mąż w najlepsze romansuje z Aliną. Rozgoryczona kobieta nagrywa na komórkę ich namiętne pocałunki. Potem mówi o tym matce, która stwierdza, że to nagranie już niedługo może stać się jej kartą przetargową. Tymczasem Pedro wypomina Osvaldowi, że badania, do których zmusił Sonię, mogą przyczynić się do poronienia. Przyznaje się też, że to on jest ojcem dziecka. Osvaldo jest wściekły na kuzyna i żonę.

Nie możesz mnie zostawić

Pod wpływem stresu i inwazyjnego badania Sonia traci dziecko. Mąż stwierdza, że do niczego się nie nadaje i postanawia jak najszybciej się z nią rozwieść. Wtedy kobieta pokazuje mu nagranie wideo i grozi, że opublikuje je w internecie.

Osvaldo zgadza się, by żona nadal mieszkała na hacjendzie, ale każe jej milczeć. Boi się, że jeśli jego romans wyjdzie na jaw, szanse na przejęcie spadku znikną. Mężczyzna chce opowiedzieć babci o zdradzie Sonii, lecz Pedro go powstrzymuje.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.