Reklama
  • Środa, 16 marca 2016 (15:00)

    Tysiąc i jedna noc. Ukrywają prawdę

Odc. 128. Szeherezada traci nadzieję na szczęście u boku Onura, dlatego chce zakończyć ich małżeństwo.

Reklama

Edzie udaje się zaburzyć spokój w małżeństwie Szeherezady. Onur, przekonany, że jego żona koresponduje z byłym wykładowcą, daje się zaślepić zazdrości. Posuwa się nawet do wynajęcia prywatnego detektywa, który ma śledzić piękną panią architekt.

Chcę rozwodu!

Detektyw nie dostrzega niczego podejrzanego w zachowaniu Szeherezady, dlatego Onur rezygnuje z jego usług. Żona domyśla się jednak, że była śledzona. Mówi o tym Aksalowi i zamierza wezwać policję. Mężczyzna udaje, że nic się nie stało, ponieważ nie chce się przyznać do winy. Wkrótce sprawa wychodzi na jaw. Matka Kaana znajduje bowiem w jego biurku płytę, na którą nagrano zdjęcia zrobione z ukrycia. Od razu podejrzewa, że to Onur kazał ją śledzić.

Kobieta jest wstrząśnięta jego brakiem zaufania. Zapłakana traci panowanie nad samochodem, który wpada w poślizg. Szeherezada trafia do szpitala. Na szczęście okazuje się, że odniosła tylko powierzchowne obrażenia. Zaniepokojony Onur natychmiast jedzie do żony. Do szpitala przybywa również Kerem. Matka Kaana oznajmia mężowi, ze ma dosyć jego zazdrości, dlatego woli się rozwieść. Nie chce nawet, żeby mężczyzna odwiózł ją do domu i prosi Kerema o przysługę. Aksal jest zdruzgotany decyzją żony. Na domiar złego kryzys w Europie odbija się negatywnie na sytuacji koncernu.

Ciągłe skandale

Tamer odkrywa, że Ahu działa za jego plecami. Mężczyzna postanawia ją ukarać, sprzedając do domu publicznego. W kłopoty wpada również poprzednia żona Alego Kemala. Selim włamuje się do jej domu i usiłuje ją zgwałcić, a Fusun zabija go w obronie własnej i trafia do więzienia. Burhan oraz Nadide odwiedzają była synową i robią, co mogą, by jak najszybciej odzyskała wolność.

Tymczasem Ahu wymyśla plan zemsty na teściach i eksmężu. Kobieta zostaje aresztowana za prostytucję, natomiast jej rywalka wychodzi warunkowo z więzienia. Wkrótce Ahu trafia na pierwsze strony gazet. Nadide boi się, że Burhan znowu dostanie zawału, gdy dowie się o skandalu z udziałem byłej synowej. Dlatego stara się ukryć przed nim prawdę.

Niewygodny świadek

Ozcan odwiedza Szeherezadę. Prędko zdaje sobie jednak sprawę z tego, że to nie ona wysyłała mu maile. Jego podejrzenia padają na Edę. W końcu informatyk potwierdza, że to ona wysyłała fałszywe maile z komputera Szeherezady. Eda nie chce, by jej intryga wyszła na jaw. Wkrótce Ozcan umiera wskutek tajemniczego wypadku. Okazuje się jednak, że ktoś był świadkiem jego śmierci...

Świat Seriali
Więcej na temat:ana | kobieta | Tysiąc | noc

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.