Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:01)

    Sila: Odnaleźć przeznaczenie. Bedar niechętnie bierze udział w intrydze wymyślonej przez męża

Sila tańczy na weselu, nie wiedząc, że niedługo zostanie żoną Borana.

Życie Sili, wychowywanej przez bogatych rodziców adopcyjnych, zmienia się, gdy kobieta poznaje swojego biologicznego ojca i brata. Mężczyźni kłamią, że matka Sili jest umierająca i chce się z nią pożegnać przed śmiercią. Dziewczyna postanawia wyjechać na prowincję, by poznać Bedar.

Rodzinna zmowa

Reklama

Po przyjeździe do Mardin Sila spotyka się z biologiczną rodziną. Wkrótce zostaje zaproszona na wesele brata Azada. Adopcyjny ojciec proponuje jej powrót do Stambułu, ale ona odmawia. Nie wie, że zastawiono na nią pułapkę i z radością uczestniczy w przyjęciu. Dopiero, gdy ma podpisać akt ślubu brata jako świadek, poznaje przerażająca prawdę – to ona ma być panną młodą!

Okazuje się, że Azad popełnił błąd, uciekając z Narin, siostrą Borana, najbardziej wpływowego mężczyzny w miasteczku. Za ten czyn mogła go spotkać kara śmierci. Ostatecznie jednak Boran zgodził się darować Azadowi życie, w zamian za ożenek z jego siostrą.

Ślub ze strachu

Sila nie chce zostać żoną nieznajomego mężczyzny, jednak podpisuje dokumenty, ponieważ brat przystawia jej pistolet do pleców. Wkrótce Boran dowiaduje się, że kobieta została zmuszona do ożenku, co bardzo go martwi. Szczególnie krępujący jest fakt, że muszą mieszkać w tym samym pokoju. Sila buntuje się i w ataku szału niszczy wiszący na ścianie obraz.

Potem chwyta odłamek szkła, by obronić się przed zalotami męża. Ten nie zamierza jednak zmuszać jej do współżycia. Odbiera jej szkło i rani się w rękę, a następnie plami krwią pościel. W ten sposób chce przekonać matkę, że spał ze swoją żoną i odebrał jej dziewictwo. Sila wciąż jest dla niego niemiła. Azad wymierza siostrze policzek, by nauczyć ją posłuszeństwa. Wtedy Boran staje w jej obronie. Gdy idzie porozmawiać z teściami, Sila ucieka.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.