Reklama
  • Czwartek, 4 lutego 2016 (15:00)

    Sekret. Wstydliwy sekret Soledad

Reklama

Soledad zgadza się zostać żoną Olma. Przekazuje matce tę nowinę. Syn Aguedy wyraża nadzieję, że wkrótce ich rodzina się powiększy. Francisca każe córce ukrywać fakt, że wskutek komplikacji po pierwszym porodzie już nigdy nie zostanie matką. Nie chce, by Soledad została starą panną.

Bolesna prawda

Juan podejrzewa, że Olmo nie zna całej prawdy o swojej przyszłej żonie. Dlatego wspomina mu o tym, że Soledad jest bezpłodna. Brat Pepy początkowo nie chce w to uwierzyć.

Zaczyna w nim jednak kiełkować ziarenko niepewności. Próbuje podpytać siostrę, ale ta nie chce zdradzić tajemnicy swojej dawnej pacjentki. Potem radzi Soledad, żeby opowiedziała narzeczonemu o swoim problemie.

Nowa nadzieja

Gregoria wsiada do wozu, gotowa na zawsze opuścić Puente Viejo. Zostaje jednak powstrzymana przez... Tristana! Mężczyzna w końcu postanowił bowiem powalczyć o jej miłość. Wkrótce do Pepy dochodzą smutne dla niej wieści – jej ukochany zamierza poślubić lekarkę.

Kobieta stara się ukryć swój smutek i życzy parze szczęścia. Anselmo cierpi, ponieważ nie może wyznać akuszerce prawdy. Wkrótce złamane serce Pepy napełnia się nadzieją. Rosario podpowiada jej bowiem, że Tristán mógł być owocem zdrady. Akuszerka pyta Raimunda, czy istnieje możliwość, że Francisca przed laty urodziła mu syna.

Ulloa nie może tego wykluczyć. Podpowiada Pepie, że w śledztwie mogłaby jej pomóc Leonor, która pracowała u Montenegrów jako niania.

Pod presją czasu

Dzięki wskazówkom Rosario i pewnego włóczęgi córka Aguedy trafia na trop Leonor. Odwiedza również Zamalloę i prosi go o pomoc. Jednak poszukiwania niani Tristana są trudne i kobieta obawia się, że nie zdąży wyjaśnić prawdy przed ślubem syna Franciski.

Pepa chce się poddać, ale Raimundo dodaje jej otuchy i twierdzi, że powinna walczyć do końca.

Świat Seriali
Więcej na temat:sekret | Sekret | Sekret | Sekret | Sekret | rosario | kobieta | juan

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.