Reklama
  • Środa, 20 stycznia 2016 (15:00)

    Sekret. Paquito nie ufał aptekarzom

Odc. 303. Trudno oprzeć się pokusie, gdy ukochana osoba jest tak blisko...

Reklama

Manuel zleca Paquitowi pierwsze zadanie, czyli dostarczenie przesyłki do Villalpandy. Mężczyzna wypełnia polecenie, a potem odkrywa, że został poddany próbie. Stara się uchronić Marianę, ponieważ nie chce, by została wmieszana w jego konflikt z aptekarzami. Prosi również Norberta, by przeprowadził dyskretne dochodzenie w tej sprawie. Tymczasem María Cristina odkrywa, że jej kochanek spotyka się po nocach z inną kobietą.

Sytuacja się zaognia Aptekarze zaczynają się domyślać, że Paquito knuje przeciwko nim. Dlatego postanawiają go śledzić. Gdy mężczyzna spotyka się z Norbertem w odludnym miejscu, ten próbuje przekazać mu ważną wiadomość. Nagle padają strzały...

Koniec złudzeń

Olmo znów próbuje nastraszyć Pepę. Tym razem kobieta zdobywa się na odwagę, by mu się przeciwstawić. Wkrótce, podczas jej spotkania z Tristanem, o mało nie dochodzi między nimi do pocałunku. Syn Franciski jest wstrząśnięty, ponieważ nadal wierzy, że Pepa jest jego siostrą, co oznacza, że był o krok od kazirodczego czynu!

Z drugiej strony szuka sposobu, by móc ponownie związać się z ukochaną. Jednak ona reaguje wrogością. Zrozpaczony Tristán ulega niegroźnemu wypadkowi. Postanawia oświadczyć się Gregorii. Lekarka przekazuje mu, że otrzymała atrakcyjną ofertę pracy i wyjeżdża do Madrytu.

Dajcie mi wnuka!

Francisca jest wściekła, gdy odkrywa, że jej plany wyswatania syna z Gregorią spaliły na panewce. Dlatego domaga się wyjaśnień od lekarki. Pepa próbuje przekonać Casas, by nie wyjeżdżała. Interweniuje również u Tristana, ale ten stwierdza, że nie ma prawa przeszkadzać jej w karierze zawodowej.

Francisca widzi, że nic już nie wskóra w sprawie Gregorii. Dlatego skupia się na Soledad. Pech chce, że akurat w tym momencie jej córka postanawia rozstać się z Olmem. Montenegro nie może na to pozwolić!

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.