Reklama
  • Poniedziałek, 9 grudnia 2013 (10:05)

    Prawdziwe uczucie: Odcinki 42-50

Guzmán odkrywa, że Nikki okłamuje wszystkich twierdząc, że jest w ciąży. Zdenerwowany ochroniarz próbuje siłą pocałować dziewczynę.

Wściekła Brizz wygania mężczyznę. Wtedy wtrąca się Balvanera i mówi mu, że może wciąż u nich pracować. Prosi również córkę, żeby przestała wymyślać niestworzone historie. Victoria postanawia wysłać córkę na wieś, żeby dziewczyna przemyślała, co chce zrobić ze swoim życiem.

Reklama

Francisco ma jej dotrzymywać towarzystwa. Zakopują wojenny topór i milo spędzają czas, pływając w basenie i grając w gry planszowe. Gdy nadchodzi burza, Nikki zakrada się do pokoju ochroniarza i mówi, że chce spać w jego łóżku, ponieważ boi się błyskawic.

Namiętne pocałunki

Niewinne przytulenie szybko przeradza się w namiętne pocałunki. W kluczowym momencie córka Victorii powstrzymuje Guzmana. Potem oboje próbują zachować zimną krew i udawać, że nic się nie wydarzyło.

Nikki prosi Francisca, żeby zawiózł ją z powrotem do miasta. Ochroniarz pyta, jaką decyzję podjęła, a córka Victorii stwierdza, że wyjedzie do Europy.

Po powrocie Nikki wyznaje w sekrecie Kendrze, że Guzmán coraz bardziej jej się podoba. Fałszywa przyjaciółka radzi córce kochanka, żeby nie wyjeżdżała z Meksyku. Gdy Brizz mówi matce o swoich planach, ta prosi ją, żeby została w domu. Francisco bardzo się cieszy, słysząc jej słowa.

Świat Seriali
Więcej na temat:odcinki | uczucie | victoria

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.