Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:00)

    Po prostu Maria. Nowość od 5 września

Dziewczyna z prowincji spróbuje odnaleźć się w wielkim mieście. klasyczna telenowela televisy już w Polsce!

Reklama

María wiedzie spokojnie życie na wsi, gdzie po śmierci matki zajmuje się niewielkim gospodarstwem. Jednak wszystko zmieni się, gdy jej ojciec Juan (Fernando Robles) weźmie udział w walkach kogutów. Mężczyzna da pod zastaw rękę własnej córki i przegra z Isaurem (Josué Arévalo). María nie będzie chciała go poślubić, dlatego opuści wieś, by zdobyć pieniądze na spłatę długu.

Oszukana niewinność

Zaraz po przyjeździe do miasta María pozna przystojnego Alejandra. Crispina będzie podejrzewać, że bogaty chłopak traktuje jej przyjaciółkę jako przelotną rozrywkę. Ta jednak, zaślepiona uczuciem, uwierzy w jego uczciwość. Pojedzie z nim na ranczo, gdzie spędzą razem noc. Zaraz potem Alejandro zacznie unikać spotkań z dziewczyną, tłumacząc się natłokiem nauki. Nie będzie wiedział, że María spodziewa się jego dziecka.

Nowe twarze

„Po prostu Maria” to remake serialu z 1989 roku. Claudia Álvarez po raz pierwszy dostała główną rolę w Televisie, pokonując na castingu m.in. Dannę Garcię. Jako protagonista zadebiutował tu także Ferdinando Valencia, który dotąd grywał czarne charaktery.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.