Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:01)

    Po prostu Maria. María ze łzami w oczach żegna się z rodzeństwem. Obiecuje, że niedługo do nich wr

Odc. 4. Vanessa uważa, że jej brat powinien spotykać się z dziewczyną na poziomie.

María po śmierci matki opiekuje się rodzeństwem i dba o rodzinne gospodarstwo. Jej ojciec ulega namowom sąsiada i kupuje zakład w walkach kogutów. Niestety przegrywa, a niegodziwy Isauro mówi mu, że jeśli María za miesiąc nie zostanie jego żoną, odbierze mu całe gospodarstwo. Dziewczynie nie podoba się pomysł małżeństwa z przymusu. Wyrusza zatem do miasta, by tam znaleźć pracę i zarobić na spłatę długu.

Ona należy do mnie!

W stolicy María dostaje posadę służącej w domu Marceli. Tymczasem Isauro odwiedza Juana, by odebrać swoją „nagrodę”. Wścieka się, gdy odkrywa, że dziewczyna go przechytrzyła.

Od pierwszego wejrzenia

Reklama

Pina zaprasza Maríę na konną przejażdżkę. Zwierzę próbuje zrzucić ją z grzbietu, ale wtedy córce Juana z pomocą przychodzi Alejandro. Mężczyzna dowiaduje się, że właśnie tego dnia przypadają osiemnaste urodziny Marii. Razem z Markiem zapraszają ją i Pinę na tańce.

Jej pierwszy raz

María z każdym dniem jest coraz bardziej zakochana w Alejandrze. Na nic zdają się ostrzeżenia Piny, która jest przekonana, że ten romans źle się skończy. Rivapalacios zabiera nową znajomą na ranczo i namawia, by poszła z nim do łóżka. María początkowo odmawia, ale potem daje się ponieść namiętności.

Zostaw ją!

Vanessa uprzedza Karinę, że nigdy nie zaakceptuje jej jako narzeczonej Alejandra. Ta jednak nie zniechęca się i za wszelką cenę chce zdobyć Rivapalaciosa. Również Georgina uważa, że Karina byłaby idealną kandydatką na żonę jej syna. Vanessa tłumaczy matce, że dziewczyna ma złą reputację. Wkrótce brunetka widzi brata z Maríą. Obiecuje mu, że nie powie rodzicom o jego zaległościach na uczelni, jeśli on przestanie się widywać z wieśniaczką. Ten przystaje na jej żądania.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.