Reklama
  • Wtorek, 12 kwietnia 2016 (13:00)

    Odmienić los. Zaskoczenie

Odc. 101. Wszyscy są zaskoczeni, że Lola daje się poniżać i wykorzystywać Aquilesowi. Nie wiedzą jednak, że dziewczyna jest spokrewniona ze starcem. Ze względu na więzy krwi zaciska zęby i zgadza się na złe traktowanie.

Po kolejnym nieszczęściu w miasteczku – eksplozji auta – Lola ponownie ściąga na siebie nienawiść mieszkańców. Dziewczyna z wielką determinacją broni swojego dobrego imienia. Postanawia jednak opuścić kościół. Wówczas z propozycją udzielenia jej schronienia przychodzi Aquiles. Początkowo dziewczyna zgadza się, jednak szybko żałuje swojej decyzji. Chce odejść, ale wówczas starzec zamyka ją w obskurnym pomieszczeniu. Gdy po kilku godzinach wraca, Lola ogłusza go. Kiedy porywacz odzyskuje przytomność, Lola obawia się, że będzie chciał ją zabić. Tymczasem on wyznaje dziewczynie, że jest jej... dziadkiem!

Ucieczka pacjenta

Reklama

Ricardo zauważa w szpitalu rannego Marcela. Mówi o wszystkim rodzinie, ale ta początkowo mu nie wierzy. Brat Galeano uświadamia sobie, że syn Lorenzy nie zadrwił z Loli. Postanawia jak najszybciej porozmawiać z Marcelem. Odwiedza go i mówi mu, co się wydarzyło. Na koniec dodaje, że dziewczyna mieszka teraz u Aquilesa. Niebawem Marcelo ucieka ze szpitala i jedzie do domu starca.

Prosi Lolę o wysłuchanie go, ale ona, myśląc, że ukochany wybrał Priscilę, nie daje mu dojść do głosu. Wściekły chłopak chwyta za broń i strzela do Aquilesa. Chybi, a sam po chwili upada w wyniku ataku bólu. Lorenza, Silvana oraz Priscila przyjeżdżają na miejsce i zabierają Marcela z powrotem do szpitala. Lola zostaje z Aquilesem.

Dobry czy zły?

Dziadek daje Loli do podpisania tajemnicze dokumenty. Potem ubiera się elegancko, wsiada do luksusowego auta i wraz z notariuszem jadą do miasta. Lola zostaje sama w domu. Wieczór jest deszczowy. Nagle rozlega się pukanie do drzwi. Przerażona dziewczyna myśli, że to duch. Zjawą okazuje się jednak jej ciotka Marta. Kobieta wyznaje siostrzenicy, że młodszy mąż znalazł sobie inną, a następnie ją okradł. Namawia Lolę, by wyjechała z nią do stolicy.

Kiedy dziewczyna odmawia, Marta wmawia jej, że Aquiles przyczynił się do śmierci jej ojca. Skutki chwili zapomnienia W tę samą ulewną noc Priscila po kłótni z Silvaną wybiega z domu. Marcelo rusza na poszukiwania. Odnajduje dziewczynę w pobliskiej chacie. Priscila ponownie wyznaje mu miłość. Od słowa do słowa dają ponieść się chwili. Rano Silvana i Lorenza nakrywają młodych w łóżku. Matka Priscili żąda, by syn Lorenzy wziął odpowiedzialność za swoje czyny i poślubił jej córkę. Chłopak nie jest przekonany. Pod wpływem nacisków rodziny zgadza się jednak ożenić z kuzynką. Zapowiada jednak, że nigdy jej nie pokocha. Na koniec oznajmia, że zanim stanie na ślubnym kobiercu, musi skończyć studia i napisać książkę.

Świat Seriali
Więcej na temat:Lola | LOL | LoL | zaskoczenie | Marta | Marcelo | dziadek | ucieczka | Ricardo | skutki

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.