Reklama
  • Środa, 16 marca 2016 (15:00)

    Odmienić los. Najważniejsze wydarzenia

Odc. 60. Lola martwi się o Marcelo. Co więcej, zmuszona jest znaleźć sobie nowy dach nad głową.

Reklama

Marcelo idzie do domu Galeano i zabiera Lolę w ustronne miejsce, żeby mogli spokojnie porozmawiać. Po pierwszej kłótni wyjaśniają sobie nieporozumienia, a na koniec całują się. W międzyczasie bracia Galeano szukają Loli. Kiedy dowiadują się od Nicolasy, że zabrał ją syn Lorenzy, ruszają na poszukiwania.

Zgubna zazdrość

Lola i Marcelo wracają, ale kończy im się benzyna. Zmuszeni są wracać pieszo. Po drodze natykają się na synów Reginy. Bracia natychmiast rzucają się z pięściami na Marcelo. Dochodzi do bójki. W jej wyniku nastolatkowie wkrótce trafiają do aresztu, a syn Lorenzy do szpitala. Po ostatnich wydarzeniach oraz rozmowie z Priscilą Regina, z bólem serca, prosi Lolę, by odeszła z jej domu.

Niewierny mąż

Lola idzie na cmentarz pożegnać się z ojcem i Pablo. Starzec przekonuje ją, by nie uciekała z Horneros. Załatwia jej pracę i dach nad głową w domu córki, Móniki. W nowym miejscu Lola natychmiast wpada w oko mężowi kobiety, Gerardowi.

Zaczyna się od ukradkowych spojrzeń, aż pewnego dnia kończy na... próbie gwałtu.

Na szczęście w porę zjawia się Fabián, który ratuje ją z opresji. Lola ostrzega niedoszłego gwałciciela, że jeśli jeszcze raz podniesie rękę na żonę lub dzieci, złoży na niego doniesienie na policji. Spotyka się z Pablem oraz jego córką i informuje ich, do czego o mały włos nie doszło. Dziękuje im za pomoc i informuje, że zdecydowała się opuścić Horneros na zawsze.

Szokująca decyzja

Jej plany krzyżuje propozycja od Fabiána, który oferuje jej kąt do spania i pracę w barze. Lola zgadza się. Eloida pomaga jej urządzić pokój i uczy fachu kelnerki. Marcelo i bracia Galeano szukają dziewczyny po całym miasteczku.

Gdy dowiaduję się, gdzie mogą ją znaleźć, idą do baru z zamiarem namówienia kelnerki do rzucenia pracy. Lola jest jednak zdecydowana pozostać w barze. W tej sytuacji rywale postanawiają walczyć o jej względy. Podczas jednego z wieczorów Marcelo upija się i śpiewa ukochanej serenadę.

Nowy adorator

Fabián nie kryje swojego zainteresowania Lolą. Zaprasza dziewczynę na spacer. Na koniec spotkania idą do kawiarni, gdzie natykają się na rodzinę Machado. W kawiarni Lola i Marcelo nie potrafią oderwać od siebie wzroku.

Pałając chęcią zemsty...

W barze pojawia się także Gerardo. Mężczyzna napada na Lolę za co w rezultacie trafia do więzienia. Kiedy z niego wychodzi, zakrada się do baru, a następnie do pokoju Loli z zamiarem zemsty.

Świat Seriali
Więcej na temat:Lola | Marcelo | LOL | LoL

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.