Reklama
  • Wtorek, 1 marca 2016 (10:05)

    Odmienić los. Marcelo nie potrafi zapomnieć o ukochanej

Odc. 46. Marcelo wraca do domu, chcąc odzyskać spokój wewnętrzny. Prawda jest jednak taka, że nie potrafi zapomnieć o ukochanej Loli.

Reklama

Na imprezie urodzinowej Reginy pojawia się Virginia. Romano zabiera ją do ogrodu. Lola spacerując, natyka się na kochanków. Kilka dni później Virginia ponownie pojawia się w domu Romano. Oznajmia mu, że jest w ciąży i naciska, by powiedział o wszystkim matce.

Pech chce, że ich rozmowę słyszy Lola. Przyłapani zauważają pracownicę Reginy i zarzucają jej szpiegowanie. Romano planuje, jak pozbyć się z domu wścibskiej, a co gorsza odpornej na jego urok dziewczyny.

Tymczasem Lola towarzyszy Reginie podczas wizyty u lekarza. Na miejscu zauważa Virginię. Po wyjściu kobiety rozmawia z jej lekarką i poznaje prawdę – Virginia nie może mieć dzieci. Lola wraca do domu i mówi prawdę Romano.

Szczęśliwy chłopak dziękuje jej za wyciągnięcie go z tarapatów, a następnie w obecności rodziny przeprasza za swoje zachowanie.

Kryzys zdrowotny

Marcelo podejmuje decyzję o powrocie do stolicy. Loli nie udaje się z nim pożegnać. Po wyjeździe syna Lorenza wygania Silvanę i Prisicilę. Kobiety oponują. W trakcie kłótni właścicielka rancza traci przytomność.

Silvana zabrania wzywać lekarza. Nie mówi też Marcelo o kryzysie zdrowotnym jego matki. Sama korzysta z okazji i szuka pieniędzy w rzeczach szwagierki. Po jakimś czasie Lorenza odzyskuje przytomność. Ponownie prosi Priscilę i jej matkę, by odeszły z jej domu.

Regina wysyła Lolę do chrzestnej. Pomimo determinacji dziewczyny Silvana i jej córka nie wpuszczają jej do domu. Tymczasem stan zdrowia Lorenzy dramatycznie się pogarsza.

Nieoczekiwany powrót

Silvana znajduje sejf szwagierki. Okrada ją. Następnie informuje córkę, że jeszcze tej nocy odejdą z domu Lorenzy. Zapada zmrok. Kobiety z pełnymi ukradzionych rzeczy walizkami przemykają do wyjścia, gdy te nagle otwierają się i staje w nich... Marcelo.

Priscila i jej matka wracają do sypialni, wcześniej chowając walizkę z „łupami”. Nad ranem Silvana robi scenę i błaga Lorenzę o kolejną szansę. Kobieta daje im ostatnią.

Złudne marzenia

Od przyjazdu Marcelo szuka sposobu, by „przypadkowo” spotkać się z Lolą. Po kilku nieudanych próbach pisze do ukochanej list. Ma zamiar jej go przekazać następnego dnia. Kiedy jednak idzie do niej, by go jej wręczyć, widzi ją z Romano. Wściekły drze list i odchodzi.

Tymczasem Lola zmęczona jest podchodami ze strony braci Romano. Postanawia raz na zawsze zamknąć ten temat. Umawia się z nimi wszystkimi w tym samym czasie.

Kiedy pojawia się, przerywa kłótnię braci i oznajmia, że nigdy ich nie pokocha. Na koniec proponuje im przyjaźń. Romano, Renato, Ricardo i René zgadzają się.

Świat Seriali
Więcej na temat:Marcelo | Lola | LOL | LoL | Nie | kryzys

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.