Reklama
  • Piątek, 20 maja 2016 (13:05)

    Odmienić los. Koniec tajemnic

Reklama

René, chcąc poznać tożsamość nowych właścicieli domu Aquilesa, podrzuca robota. Maszyna straszy Lolę i Martę. Kobiety wzywają na pomoc Pabla, który strzela do Mema. Następnie łapie René. Kiedy jednak pracownik idzie poinformować o wszystkim Lolę, nastolatek ucieka. Przerażony wraca do domu i opowiada matce oraz braciom, co zaszło w Alto del Yunque.

Nieoczekiwane spotkanie

Regina i jej synowie postanawiają zareagować i upomnieć nowych mieszkańców za wystraszenie René. Początkowo Pablo nie chce wpuścić ich na teren posiadłości, ale potem zaprasza do salonu, gdzie czeka na nich... Lola.

Rodzina Galeano jest w szoku, a dziewczyna opowiada im, co się z nią działo przez ten cały czas. Z kolei Regina zdradza jej, dlaczego przestała przyjaźnić się z Lorenzą oraz, że Marcelo nie poślubił Priscili.

Noc pod gwiazdami

W międzyczasie syn Lorenzy zakrada się na posiadłość Loli. Widzi, jak żegna się z rodziną Galeano, a następnie zachodzi jej drogę. Dziewczyna zgadza się z nim porozmawiać. Idą na spacer nad jeziorko. W romantycznym miejscu wyjaśniają sobie wszystkie nieporozumienia. Lola zataja jednak przed ukochanym, że jest wnuczką Aquilesa i milionerką.

Młodzi wyznają sobie miłość. Następnie dają się ponieść emocjom i spędzają namiętne chwile w jeziorze. Kiedy chcą wracać, orientują się, że ich ubrania zniknęły...

Smutna prawda

Bliscy martwią się o Lolę i Marcela. Tymczasem oni skąpo odziani wracają do swoich domów. Priscila dostaje ataku złości na widok prawie nagiego narzeczonego. Kiedy jednak ten informuje ją, że spędził noc z Lolą i zrywa z nią zaręczyny, wpada w furię.

Ta jednak nie robi wrażenia na Marcelo, który oznajmia eksnarzeczonej i jej matce, że ma dość ich obecności w swoim domu.

Krew... z tubki

Priscila nie rezygnuje. Wyznaje miłość Marcelowi i błaga go o zmianę zdania. Chłopak jest nieugięty. Niebawem, kiedy idzie pośpieszyć ją, by się pakowała, znajduje ją nieprzytomną w łazience z krwawiącymi nadgarstkami. Przerażenie szybko mija, gdy nagle zauważa w kącie sos salsa.

Bierze dziewczynę na zewnątrz i w obecności wszystkich demaskuje jej oszustwo. Potem wyrzuca intrygantki z domu.

Koniec tajemnic

Nadchodzi dzień inauguracji szpitala. Pojawiają się wszyscy. Javier zapowiada, że nadszedł czas poznania tożsamości osoby odpowiedzialnej za projekt. Nagle, ku zdziwieniu wszystkich – największym Priscili i Silvany – wychodzi Lola. Dziewczyna nazywa szpital imieniem swojego dziadka – Aquilesa!

Świat Seriali
Więcej na temat:koniec | LOL | LoL | Lola | Marcelo | ren | noc | Rodzina | rodzina

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.