Reklama
  • Czwartek, 30 czerwca 2016 (11:00)

    Oblicza miłości. Tadeo nie zamierza zdradzić Natalii prawdy, chociaż Irene go do tego namawia

Odc. 146. Brigitte nie chce urodzić dziecka, dlatego postanawia wziąć udział w intrydze przeciwko Natalii.

Irene dostaje wyniki badań, które potwierdzają, że Natalia jest jej córką. Kobieta boi się jednak, że dziewczyna nie zaakceptuje jej i Tadea, co pogorszy jego stan zdrowia. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna koniecznie musi przejść przeszczep szpiku kostnego. Irene pragnie, by Natalia została dawczynią. Carmen martwi się jednak o zdrowie przybranej córki.

Reklama

W szponach zazdrości

Rodrigo rozmawia z Natalią, sugerując, że mieli schadzkę ubiegłej nocy. Diego zaczyna podejrzewać, iż ukochana go oszukuje, a brat postanawia wykorzystać jego nieufność. Tymczasem Brigitte potwierdza, że zostanie mamą i prosi Karinę o poradę. Ta sądzi, że przyjaciółka powinna skontaktować się z ojcem dziecka.

Nie chcę zostać tatą!

Brigitte mówi Rodrigowi o swojej ciąży, ale ten stwierdza, że nigdy się z nią nie ożeni. Natomiast Diego wciąż nie może sobie wybić z głowy myśli, że Natalia sypiała z jego bratem podczas gdy on był pogrążony w śpiączce.

Chronić życie

Natalia dowiaduje się, że jej siostra zamierza poddać się aborcji. Razem z Kariną zabierają ją z kliniki na chwilę przed zabiegiem. Rodrigo nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw. Obiecuje kochance, że pomoże jej pozbyć się problemu, jeśli ona zgodzi się wziąć udział w jego planie.

Nowy spisek

Rodrigo wysyła bratu adres hotelu, w którym rzekomo ma się spotkać z Natalią. Potem zwabia dziewczynę, kłamiąc, że chce odebrać sobie życie. Eleazar widzi, jak córka Carmen opuszcza budynek. W końcu mówi o tym Diegowi, który znów nie potrafi opanować zazdrości.

Rzekoma zdrada

Rodrigo każe Brigitte założyć perukę, która upodobni ją do siostry. Kiedy Diego obserwuje ich przez lornetkę, myśli, że Natalia uprawia seks z jego bratem!

Świat Seriali
Więcej na temat:natalia | Nie | brigitte | rene | Diego

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.