Reklama
  • Piątek, 12 sierpnia 2016 (13:06)

    Oblicza miłości. Rodrigo zostaje aresztowany

Odc. 174. Brigitte jest gotowa pogrążyć ojca własnego dziecka, byleby zdobyć pieniądze.

Reklama

Rodrigo poznaje miejsce pobytu Tiburcia i podejmuje nieudaną próbę uduszenia go poduszką. Wkrótce jego dziadek również odwiedza byłego pracownika i dowiaduje się od niego, że to Rodrigo zabił Alberta. Mężczyzna natychmiast udaje się na policję, by donieść na wnuka.

Nieudana akcja

Eleazar przygotowuje obławę na Rodriga w Caprico, ale przestępcy udaje się uciec. Gdy do Irene i Natalii dociera wiadomość o odwadze Vicenta, postanawiają wrócić do Caprico i wesprzeć go w trudnym momencie.

Radź sobie sama

Brigitte prosi Vicenta, by wspomógł ją finansowo ze względu na ciążę, ale mężczyzna uważa, że powinna sama zarobić na swoje utrzymanie. Również Carmen i Paul chcą, by dziewczyna nauczyła się odpowiedzialności.

Fałszywe wsparcie

Karina widzi Rodriga w centrum handlowym, ale ten podaje się za Diega, ponieważ chce wykraść pieniądze z sejfu w Caprico. Potem stara się uwieść dojrzałą kobietę, by ta pomogła mu w ucieczce z kraju. Brigitte postanawia wydać byłego kochanka, ponieważ za jego głowę wyznaczono nagrodę. Chcąc zdobyć zaufanie Rodriga daje mu zegarek, który dostała od ojca.

Pójdziesz za mną na dno

Brat Diega pojawia się na lotnisku, by uciec na Kajmany. Zostaje rozpoznany przez jedną z pracownic i trafia do aresztu. Vicente i jego drugi wnuk słuchają zeznań Rodriga, ukryci za lustrem weneckim. Mężczyzna wyjawia, że Brigitte była jego wspólniczką. Ciężarna dziewczyna także zostaje aresztowana, a Carmen nie chce jej pomóc. Paul wstawia się za córką i wpłaca kaucję.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.