Reklama
  • Wtorek, 1 marca 2016 (10:05)

    Oblicza miłości. Prawda sprzed lat wychodzi na jaw

Odc. 39. Diana dostaje załamania nerwowego i o mały włos nie zabija męża.

Reklama

Diego jest wściekły na Dianę za to, że próbowała wrobić Natalie w przemyt narkotyków. Kobieta nie wie, jak odzyskać zaufanie męża. Bierze od przyjaciółki leki nasenne i udaje, że próbowała popełnić samobójstwo, stawiając na nocnym stoliku puste opakowanie.

Diego ma wyrzuty sumienia i prosi Natalię, by dała mu czas, ponieważ powinien zaopiekować się żoną.

Wykryta zdrada

Diana bezskutecznie próbuje zaciągnąć męża do łóżka. Wkrótce okazuje się, że zaszła w ciążę z Oliveriem. Zastanawia się, jak oszukać Diega, iż dziecko jest jego. Przez przypadek jej test ciążowy wpada w ręce Caceresa.

Mężczyzna podejrzewa, że żona go zdradzała, ponieważ od dawna nie uprawiali seksu. Natalia wyznaje mu, że Oliverio wcale nie jest kuzynem Diany, lecz jej kochankiem.

Wściekły Diego postanawia jak najszybciej rozwieść się z żoną. Zamierza również przeprowadzić test DNA, by udowodnić, że nie jest ojcem dziecka, którego spodziewa się żona.

Szaleńczy atak

Nieoczekiwanie okazuje się, że Diana urodzi dziecko Diega. Mężczyzna stwierdza, że mimo wszystko chce się rozwieść. Wtedy brunetka idzie do domu rywalki i mówi Carmen, że Natalia rozbiła jej rodzinę.

Gdy Diego dowiaduje się o tym, wybucha awantura. Zdesperowana Diana wyciąga broń i strzela do męża. Na szczęście nie udaje jej się trafić. Diego martwi się o zdrowie psychiczne żony.

Ona żyje!

Tiburcio odwiedza Vicentego. Wyznaje mu, że przed laty skłamał, twierdząc że jego nowo narodzona wnuczka zmarła z wychłodzenia. W rzeczywistości porzucił dziewczynkę w kościele w Tuxpan.

Potem dowiedział się, że ktoś ją przygarnął. Vicente jest zszokowany i dostaje zawału serca. Lekarzom udaje się uratować mu życie. Mężczyzna powoli wraca do zdrowia. Nie zamierza jednak wyznać córce prawdy.

Świat Seriali
Więcej na temat:Diana | Diana | Diego | natalia | Ona | O.N.A. | DNA | prada

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.