Reklama
  • Piątek, 22 lipca 2016 (11:00)

    Oblicza miłości. Paul umiejętnie manipuluje Eleazarem, wiedząc, że mężczyzna nie ufa ukochanej

Odc. 167. Tadeo dziękuje Carmen za piękny prezent, dzięki któremu lepiej poznał córkę.

Paul początkowo odtrąca Brigitte. Potem jednak idzie z nią na wesele Abdula i Mali. Tam widzi Carmen z Eleazarem. Policjant podaje ekskochankowi swojej narzeczonej kawę, po której mężczyzna dostaje biegunki. Brigitte jest wściekła i nazywa partnera matki dzikusem.

Kolejny konkurent

Reklama

Eleazar obawia się, że Carmen wróci do Paula. Alonso jest świadkiem pocałunku kobiety z Francuzem. Gdy Medina się o tym dowiaduje, robi ukochanej scenę zazdrości. Paul dolewa oliwy do ognia, przypominając rywalowi, że jest biedny i nie będzie mógł zapewnić Carmen luksusów. Razem z Brigitte knują, by rozdzielić zakochanych. Dziewczyna podpowiada ojcu, żeby dał jej swoje nazwisko, dzięki czemu zdobędzie punkty u Carmen.

Słowa, które ranią

Natalia zaręcza się z Andresem, ale Irene uważa, że podjęła złą decyzję, ponieważ go nie kocha. Prosi córkę, by nie powtarzała jej błędu i nie wychodziła za mężczyznę, do którego nic nie czuje. Tadeo słyszy ich rozmowę i wścieka się na żonę.

Pogodzony z losem

Coraz gorsze samopoczucie skłania Tadea do wizyty u lekarza. Wyrok jest okrutny – białaczka powróciła, a dni mężczyzny są policzone. Vargas postanawia pogodzić się z żoną. Kończy też jej portret z córką i pisze pożegnalny list. Nie zapomina o zabezpieczeniu przyszłości najbliższych mu osób – zmienia testament tak, by jego główną beneficjentką stała się Natalia, mimo że formalnie nie nosi jego nazwiska.

Cenna pamiątka

Żona i córka Tadea dowiadują się o nawrocie nowotworu. Mężczyzna prosi Alonsa, by po jego śmierci zaopiekował się Irene. Wydaje również dyspozycje, co do ostatniej wystawy swoich obrazów. Carmen jest poruszona wiadomością o złym stanie Tadea. Przynosi mu album ze starymi zdjęciami Natalii. Artysta jest wzruszony.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.