Reklama
  • Piątek, 26 lutego 2016 (14:34)

    Oblicza miłości. Ona między braćmi

Jak bardzo na życie uczuciowe mogą wpłynąć nieoczekiwane koleje losu? Dowiemy się tego z nowej meksykańskiej telenoweli, którą TV Puls będzie emitować dziennie po dwa odcinki!

Choć od początku losy bohaterów będą splątane przez podobieństwo braci bliźniaków oraz ich miłość do głównej bohaterki, to nie jest to komedia pomyłek.

Premierowa telenowela „Oblicza miłości” zapowiada się bardziej na gratkę dla fanów latynoskich produkcji, w których intrygi oraz emocje – te dobre, i te złe – łączą się w piękną opowieść.

Nie widzą świata poza sobą

Reklama

A jak historia się rozpocznie? Oto będziemy świadkami wyborów miss jednej z wiosek w meksykańskim stanie Veracruz. Do konkursu stanie piękna Natalia Garcia (Livia Brito), którą zainteresuje się młodzieniec z bardzo bogatej rodziny Cáceres – Diego (Juan Diego Covarrubias). Gdy dziewczyna otrzyma tytuł miss, para pozna się i młodych trafi strzała Amora.

Będą tak zakochani i wpatrzeni w siebie, że wszystko stanie się bez znaczenia – i przeszłość, i nawet to, kim są. Tymczasem brat bliźniak Diega, Rodrigo (w tej roli także Juan Diego Covarrubias), pozazdrości tego szczęścia i postanowi mu je odebrać...

Fatalna w skutkach pomyłka

Rodrigo, podszywając się pod Diega, przyjdzie na koronację miss. Natalia, nieświadoma istnienia brata bliźniaka, podąży za nim, a on będzie próbował ją zgwałcić! Na pomoc dziewczynie ruszy także zakochany w niej przyjaciel – Andres (José Carlos Femat).

Powali napastnika, ten zaś straci przytomność i trafi do szpitala. Natalia pomyśli, że Diego nie żyje, wystraszona pobiegnie więc do mamy (Cynthia Klitbo), która zdecyduje, że córka musi natychmiast opuścić wioskę!

Historia zatoczy koło

Tymczasem Diego będzie rozgoryczony, że jego nowa miłość z niego zakpiła i umilkła. Po jakimś czasie postanowi znaleźć pocieszenie u Diany (Esmeralda Pimentel), która owinie go sobie wokół palca. Gdy minie parę lat, drogi Natalii i Diega znów się połączą. Dziewczyna, mając traumatyczne wspomnienia, będzie przerażona.

Diego zmusi ją jednak, by powiedziała, czemu wtedy zniknęła? Garcia wyzna mu prawdę o tamtym wieczorze. Cáceres będzie wstrząśnięty, ale wytłumaczy pomyłkę i powie, że od tamtej pory Rodrigo pogrążony jest w śpiączce. Natalia ucieszy się, że to koniec przeszkód dla ich miłości. Dowie się jednak, że Diego ma żonę, Dianę...

Wojciech Skrok

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.