Reklama
  • Środa, 24 sierpnia 2016 (10:05)

    Oblicza miłości. Natalia wreszcie uwalnia się od Rodriga

Odc. 183. Irene odrzuca miłość Alonsa, bo chce być lojalna wobec Tadea.

Simona chce spędzić weekend z Diegiem. Mężczyzna postanawia zabrać ją na wieś. Jednak wciąż nie może wybić sobie z głowy Natalii. Kiedy razem z narzeczoną docierają do Hidalgo, zaczyna prześladować ich pech.

Nieudany wyjazd

Reklama

Podczas próby rozbicia namiotu Simona skręca sobie kostkę. Potem rani się w rękę, usiłując otworzyć puszkę. Na domiar złego, przez pomyłkę zanurza dłoń w gnoju. Miarka przebiera się, gdy kobieta wpada do pszczelego ula. Diego znajduje tylko wiadomość, którą zostawiła mu przed odjazdem.

Idzie nad rzekę i widzi tam kąpiącą się Natalię. Dołącza do niej i zaczynają się całować.

Tragiczny koniec

Rodriga Diego po powrocie do miasta wyznaje Simonie, że zdradził ją z Natalią. Nadal jednak chce się rozwieść z ukochaną. Tymczasem Rodrigowi udaje się uciec ze szpitala. Mężczyzna zwabia Brigitte i porywa ją wraz z siostrą.

Natalii udaje się niepostrzeżenie zadzwonić do Diega. Caceres szybko orientuje się, że córki Carmen wpadły w ręce jego brata i zawiadamia Eleazara. Rodrigo wywozi dziewczyny na pustkowie. Mężczyzna ginie podczas policyjnej obławy, a Eleazar i Brigitte zostają ranni. Mijają miesiące. Natalia czeka na Diega przed ołtarzem. Nie wie, że przyjaciele zrobili mu psikusa.

Wreszcie razem

Alonso chce, by Irene przyznała, że go kocha i została jego żoną. Kobieta jednak chce być wierna zmarłemu mężowi. Ojciec namawia ją, by przestała żyć przeszłością.

Z kolei Alonso postanawia udawać, że wyjeżdża do Londynu, by zmusić ją do reakcji. W końcu Irene odkrywa jego podstęp i wścieka się na niego. Potem jednak godzą się i zostają parą.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.