Reklama
  • Poniedziałek, 22 lutego 2016 (13:10)

    Oblicza miłości. Irene potrzebuje fachowej pomocy, by wyrwać się ze szponów nałogu

Reklama

Diego Cáceres pada ofiarą żartów kolegów, którzy malują go na czarno i zostawiają na plaży bez ubrania. Spotyka tam Natalie, która postanawia pomóc nieszczęśnikowi. Szybko rodzi się między nimi uczucie. Niestety, dziewczyna wpada również w oko bliźniakowi Diega, Rodrigowi.

Mężczyzna, podaje się za brata i próbuje zgwałcić Natalię. W obronie dziewczyny staje Andres. W trakcie bójki Rodrigo uderza głową w kamień i traci przytomność. Natalia i Andres są przekonani, że mężczyzna nie żyje. Spanikowana dziewczyna wyznaje matce, że przyczyniła się do śmierci Diega. Carmen postanawia wysłać córkę do stolicy.

Ponowne spotkanie

Po uderzeniu w głowę Rodrigo zapada w śpiączkę, a jego dziadek robi co może, by odnaleźć napastnika. Tymczasem Diego rozpaczliwie szuka Natalii. W końcu dowiaduje się od jej sąsiada, że dziewczyna uciekła z miasteczka, prawdopodobnie z jakimś rybakiem. Rozczarowany mężczyzna postanawia zapomnieć o ukochanej i żeni się z Dianą.

Traf sprawia, że gdy zostaje okradziony, podejrzenia padają na przybranego brata Natalii. Przed posterunkiem dochodzi do spotkania, ale przerażona dziewczyna ucieka. Diego zdobywa jej adres i odwiedza ją w domu. Mężczyzna domyśla się, że przyczyną gwałtownej reakcji Natalii jest Rodrigo.

Szansa na nowe życie

Irene wspomina wydarzenia sprzed lat, gdy urodziła w lesie martwe dziecko. Kobieta postanawia zapić smutki w barze, gdzie poznaje pewnego mężczyznę. Dochodzi między nimi do bijatyki, w wyniku której Irene zostaje aresztowana. Diego pomaga ciotce, ale wkrótce sytuacja się powtarza. Wtedy Cáceres prosi Irene, by poszła na terapię do Alonsa.

Świat Seriali
Więcej na temat:rene | Diego | NoNe | natalia

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.