Reklama
  • Środa, 16 marca 2016 (15:00)

    Oblicza miłości. Diana umiera

Odc. 47. Irene chce wspierać Tadea, chociaż Alonso sądzi, że mężczyzna jest jego rywalem.

Reklama

Alonso pomaga Irene powstrzymać się przed powrotem do nałogu. Kobieta skupia się na pracy. Potrzebuje jednak funduszy na otwarcie firmy. Wtedy Tadeo proponuje jej pomoc finansową. Alonso jest zazdrosny o ich przyjaźń i wątpi w czyste intencje rywala. Irene wyznaje dawnemu ukochanemu, że straciła głowę dla młodszego mężczyzny. Tadeo stwierdza, że w miłości wiek nie gra roli. Wkrótce trafia do szpitala w ciężkim stanie.

Lekcja zaufania

Irene dowiaduje się od Eleny, że u Tadea wykryto guza mózgu. Nowotwór może pogorszyć jego sprawność, a nawet wywołać ślepotę! Mężczyzna przyznaje, że ukrywał prawdę o swoim stanie zdrowia, ponieważ nie chciał, by Irene związała się z nim z litości. Gdy Alonso dowiaduje się o chorobie Tadea, boi się, że mężczyzna wykorzysta tę sytuację i odbierze mu ukochaną. Irene tłumaczy mu, że nie ma powodów do obaw. Jeśli jednak nie potrafi zaakceptować jej przyjaźni z dawnym narzeczonym, będą musieli się rozstać.

Pozbądźmy się Natalii!

Alina martwi się o Dianę, która prawie nic nie je, chociaż niedługo zostanie matką. Sprzeciwia się jednak opinii Diega, który uważa, że jego żonie potrzebna jest pomoc psychiatry. Tymczasem Diana stara się zyskać przychylność Vicenta. Dostrzega też, że Brigitte nie przepada za swoją przyrodnią siostrą i proponuje jej zawarcie sojuszu. Żona Diega wrabia dziewczynę w podtruwanie Natalii, jednak ich plan nie udaje się.

Tragiczny koniec

Po wyjściu ze szpitala Diana przenosi się do domu Vicenta, jednak Diego nie zamierza mieszkać razem z nią. Również Alina nie chce zajmować się kapryśną córką. Wzgardzona przez najbliższych kobieta ma już tylko jeden cel – zemstę na Natalii. Próbuje rozjechać ją samochodem, ale Diego staje w obronie ukochanej. Diana zderza się z innym autem. Wskutek odniesionych ran umiera w szpitalu.

Świat Seriali
Więcej na temat:Diana | Diana | rene | Fernando Alonso | Diego | brigitte | lekcja

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.