Reklama
  • Wtorek, 12 kwietnia 2016 (13:00)

    Oblicza miłości. Carmen spotka na swojej drodze kolejnego kochanka z przeszłości

Marisol del Olmo, czyli serialowa Irene, opowiada o romansie z Carlosem Ferro.

Reklama

Gdy Tiburcio widzi Natalię, z wrażenia pada na kolana. Uwadze Rodriga nie umyka jego dziwne zachowanie, dlatego chce dowiedzieć się, jaka jest tego przyczyna. Mężczyzna wymiguje się jednak od odpowiedzi. Z drugiej strony wciąż gryzie go sumienie. Dlatego odwiedza ojca Juancha. Ten zdaje sobie w końcu sprawę z tego, że to Natalia jest zaginioną córką Irene! Duchowny postanawia wybadać, czy dziewczyna zaakceptowałaby swoją prawdziwą matkę.

W martwym punkcie

Tiburcio wyznaje Irene, że jej córka nie umarła, ale została oddana do sierocińca. Kobieta udaje się tam razem z Tadeo. Okazuje się jednak, że ktoś adoptował dziewczynkę, a dokumenty uległy zniszczeniu podczas pożaru.

Cień przeszłości

Gino widzi Carmen na posterunku policji i wpłaca za nią kaucję, biorąc ją za prostytutkę. Oburzona kobieta policzkuje go. Niezrażony mężczyzna odkrywa, że Paolo jest jego synem. Tłumaczy dawnej kochance, iż nie wiedział o jej ciąży, ponieważ przed laty został porwany przez włoskich mafiosów i zmuszony do ożenku. Paolo jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, że nowy szef jest jego ojcem. Eleazar jest zły, bo przeczuwa, że powrót Gina skomplikuje jego relacje z Carmen. Dlatego postanawia zaśpiewać dla ukochanej serenadę. Niestety, na ten sam pomysł wpada Gino.

Adorowana kobieta nie wie, którego z nich wybrać. Serce skłania się do Eleazara, jednak rozum podpowiada jej, że powinna dać szansę Ginowi i stworzyć z nim rodzinę dla dobra Paola. Z tego powodu Carmen przyjmuje oświadczyny Ricciego. Ich syn cieszy się z rychłej przeprowadzki na Sycylię. Nie wie, że jego tata ma tam żonę!

Świat Seriali
Więcej na temat:rene | Ferro | natalia

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.