Reklama
  • Wtorek, 9 lutego 2016 (14:00)

    Oblicza miłości. Braterska zazdrość

Ona jest piękna i biedna, on przystojny i bogaty. Niby klasyka, ale jest ktoś jeszcze – bliźniak, który nie życzy tej parze dobrze.

Piękna Natalia García (Livia Brito) zakochuje się z wzajemnością w przystojnym Diego (Juan Diego Covarrubias), wnuczku bogatego właściciela fabryki tkanin, Vincenta. Dziewczyna nie wie jednak, że jej ukochany ma brata bliźniaka Rodrigo.

Ten, kiedy dowiaduje się, że Diego poznał atrakcyjną dziewczynę, postanawia mu ją odbić. Podszywa się pod brata i próbuje zdobyć Natalię.

Reklama

Dzięki pomocy kolegi dziewczynie udaje się jednak wyswobodzić z zaborczych objęć Rodrigo. Na skutek szarpaniny chłopak zapada w śpiączkę, a Natalia – przekonana, że przyczyniła się do śmierci ukochanego Diego – ucieka z miejsca zdarzenia i wyjeżdża do stolicy…

Dziwna propozycja

Mija kilka lat. Przypadek sprawia, że drogi Natalii i Diego znowu się krzyżują. On jest prezesem w wielkiej firmie, w której ona dostaje pracę. Po początkowym szoku, młodzi wyjaśniają sobie wielkie nieporozumienie z przeszłości.

Trudno jednak wrócić do momentu, w którym się poznali i rozwijać uczucie. Diego bowiem był przekonany, że Natalia nie chce mieć z nim nic wspólnego, poślubił więc wskazaną mu przez dziadka Dianę. A ten bardzo nie chce, by wnuk naraził interesy rodzinnej firmy przez romans z biedną dziewczyną ze wsi.

Wkracza więc do akcji i składa Natalii propozycję nie do odrzucenia. Na dodatek Rodrigo wciąż jest zazdrosny o sukcesy brata i robi wszystko, by mu zaszkodzić…

EGP

Więcej na temat:Diego | natalia | Ona | O.N.A. | zazdrość | juan

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.