Reklama
  • Piątek, 20 maja 2016 (13:05)

    Oblicza miłości. Abdul nie chce zaakceptować ojca

Odc. 128. Natalia w końcu wybacza Diegowi. Jednak Rodrigo nie pozwala im się sobą nacieszyć.

Reklama

Natalia umawia się z bliźniakami Caceres. Oznajmia im, że obowiązuje ich zakaz zbliżania się do niej, a jeśli się do niego nie dostosują, mogą zostać aresztowani. Rodrigo i Diego nie poddają się jednak i zamierzają walczyć o jej względy.

Znowu razem

Natalia wyjeżdża do Acapulco, gdzie ma się odbyć sesja zdjęciowa. Na miejscu przekonuje się, że to podstęp Diega. Początkowo jest na niego obrażona, ale potem miedzy nią a mężczyzną dochodzi do pocałunku.

Romantyczne chwile przerywa im jednak meduza, która gryzie Diega w nogę. Gdy Rodrigo dowiaduje się, gdzie przebywa Natalia i jego brat, ściąga ich do firmy pod pretekstem awarii maszyn.

Kolejny ojciec odnaleziony

La Jaiba upija Abdula, by zemścić się na Carmen. Wkrótce chłopak przeprowadza się do znajomej. Tymczasem kobieta tłumaczy Eleazarowi, że powinien być bardziej kreatywny, jeśli zamierza podbić jej serce. Mężczyzna postanawia zaśpiewać jej serenadę. Gdy wydaje się, że wszystko jest na dobrej drodze, znów dochodzi między nimi do kłótni.

Zaraz potem Fiorella spotyka w sklepie Abdula Abdalę, który okazuje się być ojcem jej przyrodniego brata. Mężczyzna spotyka się z Carmen i początkowo zostaje przez nią chłodno przyjęty. Później dowiaduje się jednak, że ich wspólny syn zadaje się z niewłaściwą kobietą.

Kontrowersyjna pomoc

La Jaiba nie wywiera na Abdulu Abdali dobrego wrażenia. Mężczyzna postanawia ją uwieść, by udowodnić synowi, że nie powinien ufać ukochanej. La Jaiba rzeczywiście wpada w sidła Abdali. Jednak gdy Abdul poznaje jego tożsamość, odwraca się od ojca.

Świat Seriali
Więcej na temat:natalia | Nie | Diego | Acapulco

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.