Reklama
  • Poniedziałek, 4 lipca 2016 (13:00)

    Niewolnica Victoria. To oszustka!

Odc. 51. Morales mści się na Nicolasie. Potem sam odbiera sobie życie, podpalając się. Świadkiem jego tragicznej śmierci jest Victoria.

Reklama

Zrozpaczona Isabelita postanawia jak najszybciej wyprowadzić się z domu, ponieważ nie chce mieszkać z potworem, którym okazał się być jej własny ojciec. Nicolás próbuje przekonać ją do zmiany zdania, ale na próżno.

W końcu postanawia ją związać i uwięzić, by córka nie wyjawiła prawdy jego żonie. Potem okłamuje Victorię, że Isabelita próbowała odebrać sobie życie.

Rzekomy obrońca

Trinidad wyprowadza córkę Nicolasa z domu, twierdząc, że chce jej pomóc w ucieczce. Gdy oboje oddalają się od hacjendy, wyciąga nóż i próbuje ją zabić, oskarżając ją o grzechy ojca. Nagle pojawia się Miguel i wyrywa mu broń z ręki. Potem każe przyjacielowi uciekać. Chce odprowadzić Isabelitę do domu, jednak ta opowiada mu o śmierci Candeli.

Wtedy ukochany Victorii prosi Alonsa, by chronił dziewczynę przed jej ojcem. Nieudana próba Morales zakrada się na hacjendę. Rani Juliana i wypuszcza konie. Potem wchodzi do pokoju Isabelity i strzela do Nicolasa. Potem zamyka Milagros w pokoju i podpala dom.

Adela strzela do Moralesa i biegnie pomóc rannemu synowi. Tomás uwalnia córkę. Tymczasem Morales oblewa się łatwopalnym środkiem i podpala. Victoria udaje, że martwi się o zdrowie męża. Oświadcza Adeli, że sama się nim zaopiekuje. Potem przykłada do jego ust kawałek materiału i próbuje go udusić.

Mężczyzna na chwilę odzyskuje przytomność, a wystraszona Victoria wybiega z pokoju.

To oszustka!

Po dotarciu do celu prawdziwa markiza zostaje okradziona i razem z towarzyszącą jej zakonnicą musza przedzierać się przez las, by dotrzeć do Santa Marty. W końcu dochodzi do jej spotkania z Nicolasem.

Mężczyzna jest zszokowany, gdy odkrywa, że prawdziwe imię jego żony brzmi Victoria. Domyśla się, że to zaginiona córka Quinterów. W napadzie szału Parreño dusi markizę. Potem postanawia ukarać Victorię.

Świat Seriali
Więcej na temat:victoria | to | morales | oszustka | Miguel | Santa

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.