Reklama
  • Piątek, 20 maja 2016 (13:05)

    Niewolnica Victoria. Arturo pada ofiarą Nicolasa

Odc. 28. Miguel staje się bohaterem niewolników, udowadniając wszystkim, że czarnoskórzy też mogą dochodzić swych praw przed sądem.

Miguel dowiaduje się od Felipa, że po swojej ucieczce został uznany za zmarłego. Odkrywa również, że jego ukochana poślubiła Nicolasa. Wkrótce dochodzi do ponownego spotkania przyjaciół z dzieciństwa. Victoria jest zasmucona, ponieważ Miguel ma jej za złe, że poślubiła jego ojca.

Koniec z brudną robotą

Reklama

Gdy Nicolas idzie do baru, spotyka tam... swojego syna. Ten oświadcza mu, że wie już, kto odpowiada za śmierć niewolników. Przerażony Parreño rozkazuje Moralesowi, by pojmał i pobił mężczyznę. Ten jednak stanowczo odmawia, przez co zostaje zwolniony z pracy i wypędzony z hacjendy.

Cienie przeszłości

Arturo słyszy, gdy Morales wyznaje Siervowi, że przed laty na rozkaz swojego przełożonego podpalił dom rodziny Quintero. Mężczyzna postanawia wykorzystać swoją wiedzę i zaszantażować Nicolasa. Ten zgadza się wydać Isabelę za jego syna Jaimego. Obaj postanawiają umieścić Moralesa w szpitalu dla umysłowo chorych. Victoria dowiaduje się o tym i odwiedza go.

Gdy wyznaje dawnemu zarządcy, że jest zaginioną córką Quinterów, mężczyzna doznaje załamania nerwowego.

Niespodziewana wygrana

Miguel pozywa Jaimego, oskarżając go o próbę morderstwa oraz zabicie Rosy i Sabasa. Wbrew przewidywaniom wszystkich, niewolnikowi udaje się wygrać proces, a Jaime zostaje skazany. Arturo grozi Nicolasowi, że jeśli jego syn trafi do więzienia, cały świat pozna prawdę o morderstwie rodziny Quintero.

Wkrótce Parreño odwiedza hacjendę dawnego przyjaciela i każe Granadosowi go zastrzelić. Później układają broń tak, by inni byli przekonani, że Arturo popełnił samobójstwo z rozpaczy.

Z zimną krwią

Nicolas udaje, że stoi po stronie Jaimego i obiecuje, że pomoże mu w ucieczce za granicę. Razem idą na spacer nad morze. Nicolas, wykorzystując chwilę nieuwagi Jaimego, spycha go z klifu.

Świat Seriali
Więcej na temat:Miguel | nicolas | victoria | morales | cienie | koniec

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.