Reklama
  • Czwartek, 30 czerwca 2016 (11:00)

    Niewolnica Victoria. Ana wraca do zdrowia

Odc. 40. Eugenia ma poważne problemy finansowe. Postanawia okraść Nicolasa, by spłacić długi.

Reklama

Victoria zostaje uwięziona w jaskini po tym, jak tunel się zapada. Miguel spieszy jej na ratunek. Oboje nie wiedzą, że Eugenia, pragnąc odzyskać Nicolasa, chce udowodnić, że mają romans.

Ultimatum Eugenii

Nadchodzi ranek. Miguelowi i Victorii udaje się odnaleźć wyjście z tunelu i świętują swoje uwolnienie na plaży. Szybko jednak muszą zderzyć się z ponurą rzeczywistością w postaci Eugenii. Kobieta bez ogródek mówi Quintero, że wie o jej romansie z Miguelem. Może ukryć ten fakt przed Nicolasem, ale nie za darmo... W zamian za to Victoria musi pomóc jej w kradzieży ładunku kakao. Kobieta dowiaduje się, którędy będzie przewożony towar i przekazuje tę informację Eugenii. Wkrótce jednak trasa ulega zmianie.

Dama staje się złodziejką

Kochanka Nicolasa zaczaja się w zaroślach z wynajętymi opryszkami. Razem napadają na powóz Parreña i porywają jego córkę.

Plama na honorze

Dzięki troskliwej opiece Restrepa Ana dochodzi do siebie po pobiciu. Francisco wścieka się, gdy po miasteczku roznosi się wieść, że jego żona mieszka u Felipe. Mężczyzna idzie do domu rywala i zaczyna mu grozić. Wtedy interweniuje generał Fidel, który zabrania podwładnemu urządzania publicznych awantur, ośmieszających wojsko. Wtedy Granados stwierdza, że nie chce już być kapitanem, jeśli to uniemożliwia mu walkę o swoje.

Kobieta z przeszłości

Przyjazd Abdula i szamanki Ayutunde wzbudza ciekawość mieszkańców. Manuela zgadza się nawet, żeby goście przez dwa dni mieszkali za darmo w jej pensjonacie w zamian za wróżbę. Okazuje się, że kobieta cierpi na amnezję, a mąż wmawia jej, że posiada tajemne moce. Pewnego dnia dochodzi do jej spotkania z Victorią. Obie kobiety odnoszą wrażenie, że już kiedyś się widziały. I słusznie, bo rzekoma szamanka to przybrana matka żony Nicolasa, Lorenza!

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.