Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (13:00)

    Moje serce bije dla Loli - nieszczęśliwy inwalida

Rodrigo jest załamany swoim kalectwem. Wie, że w takim stanie nigdy nie odnajdzie ukochanej Soledad.

Sofía proponuje Loli poddanie jej hipnozie. Obiecuje, że w ten sposób pozbędzie się swoich lęków. Podczas sesji terapeutycznej dziewczyna przypomina sobie, jak Soledad zakrywała jej buzię i mówiła, że jej płacz może sprowadzić na nich śmierć. Eksperyment kończy się sukcesem. Wkrótce Lola, słysząc Andrésa mówiącego do ich córeczki, roni pierwsze w swoim życiu łzy.

Dobra i zła wiadomość

Correa uprzedza Tiberia, że policja szykuje na niego zasadzkę. Mafioso zleca zabicie Rodriga. Niebawem ciężko ranny policjant trafia do szpitala, a tam natychmiast zostaje zabrany na salę operacyjną. W klinice pojawia się Andrés. Lola wspiera zaniepokojonego chłopaka. Lekarz informuje ich, że zabieg zakończył się sukcesem. Okazuje się jednak, że nie do końca. Po wybudzeniu się z narkozy Rodrigo orientuje się, że... stracił wzrok!

Przerwany plan

Reklama

Andrés nie opuszcza ojca na krok. Wspiera go w trudnym czasie. Oferuje, że będzie kontynuował jego śledztwo i daje mu słowo, że odnajdzie Soledad. Rodrigo wtajemnicza syna w to, co udało mu się do tej pory ustalić. W międzyczasie wściekły Tiberio dowiaduje się, że policjant przeżył. Płaci Correi za dokończenie roboty – zabicie Rodriga.

Skorumpowany policjant odwiedza kolegę z zamiarem zaaplikowania mu zabójczego zastrzyku, ale niespodziewane pojawienie się Andrésa krzyżuje jego plany.

Na własną rękę

Lola ma sen i widzi, że Andrésowi grozi niebezpieczeństwo. Rodrigo z kolei daje mu broń na wszelki wypadek. Andrés i Camilo lecą do Panamy. Nie wiedzą, że w ślad za nimi podążają zbiry Tiberia. Na miejscu samozwańczy detektywi uzyskują informację na temat sfałszowanej śmierci mafioso.

Spotykają się też z jego dawnym kolegą, który wyjawia im, jak obecnie wygląda gangster. Andrés robi portret pamięciowy Tiberia. Następnie jedzie z Camilem na cmentarz, gdzie planują sprawdzić zawartość grobu. Szybko przekonują się, że w trumnie znajdują się kości psa oraz kamienie. Nagle na cmentarzu pojawiają się ludzie mafioso. Andrés i Camilo muszą uciekać. Mając pewność, że Tiberio nadal żyje, wracają do Los Angeles. Na miejscu dają specjaliście rysunek przedstawiający gangstera.

Niebawem na parkingu Andrés zostaje zaatakowany przez Feliksa. Zbir każe mu porzucić śledztwo. Grozi, że jeśli go nie posłucha, osobą, która zapłaci za jego nieposłuszeństwo będzie... Isabellita.

Spór o lokal

Lola idzie obejrzeć lokum na sprzedaż, w którym chce otworzyć siłownię. Na miejscu poznaje Ángela Melendéza – mężczyznę także zainteresowanego nieruchomością.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.