Reklama
  • Piątek, 22 lipca 2016 (11:00)

    Moje serce bije dla Loli. Niemoralna propozycja

Odc. 38. Chcąc uwolnić Apolla od prześladowania mediów i wyciągnąć go z tarapatów, Lola zgadza się go wesprzeć.

Lola zostaje zatrzymana pod zarzutem zabicia męża. Policja puszcza ją, ale ostrzega, że jest główną podejrzaną. Z pomocą przychodzi jej Rosa de Francia, która przed odejściem z pracy oddaje jej płytę DVD, wykradzioną Etelvinie. Lola pokazuje policji dowód swojej niewinności i zostaje oczyszczona z zarzutów. Kilka dni później dowiaduje się, że mąż zostawił jej w spadku... masę długów.

Mylne przeczucie?

Reklama

Na policji zjawia się Andrés w związku ze sprawą Pantoji. Chłopak rozpoznaje w denacie doktora, który stwierdził ciążę Débory. Podejrzewa, że został oszukany. Wraca do domu i żąda rozwodu. Przyparta do muru żona zgadza się. Prosi Andrésa tylko o pożegnalną kolację. W drodze do restauracji mają wypadek. Trafiają do szpitala, gdzie chłopak prosi lekarza o ponowne zrobienie testu ciążowego żonie. Wynik jest pozytywny! Zaskoczony Andrés, ku rozpaczy Loli, rezygnuje z rozwodu.

Niemoralna propozycja

Rozczarowana Lola wyjeżdża do Miami. Tam szybko poznaje Apolla – aktora, który znalazł się w jej pokoju, uciekając przed mężem kochanki z pracy. Gwiazdor jest pod wrażeniem Loli. Kiedy pojawia się zagrożenie, że jego romans z Jennifer może wyjść na jaw, postanawia przedstawić Lolę jako swoją narzeczoną. Dziewczyna jest wściekła.

Apollo próbuje wybronić się, okłamując ją, że jest gejem i potrzebuje przykrywki. W hotelu zjawia się też Andrés, który obejrzał wywiad z aktorem w TV. Na jego widok Lola złośliwie całuje Apolla. Zazdrosny Andrés prosi ją o rozmowę i proponuje, by zostali kochankami. Dziewczyna jest oburzona. Wściekła zgadza się pomóc gwiazdorowi i udawać jego narzeczoną.

Na pokaz

Podczas premiery filmu Apollo całuje zaskoczoną Lolę. Dziewczyna bierze go na bok, by wyjaśnić niezręczną sytuację. Nie mają pojęcia, że Jennifer z ukrycia nagrywa ich rozmowę. Kobieta wraca na salę i puszcza mediom nagranie, w którym Apollo mówi, że jest gejem. Lola ratuje sytuację i oznajmia, że niebawem ona i Apollo biorą ślub.

Tajemniczy ładunek

Tiberio każe Marcelo przygotować sobie kontener transportowy. Rodrigo zaprasza Soledad na wycieczkę łódką. Podczas rejsu zasypia. Kiedy budzi się, zauważa, że towarzyszka zniknęła. Rozpoczynają się poszukiwania kobiety.

Wkrótce straż przybrzeżna zawiadamia go, że znaleziono ciało kobiety – ofiary rekina. Rodrigo jedzie zidentyfikować ciało. Na szczęście okazuje się, że nie należy ono do Soledad. Tiberio przygotowuje transport. Marcelo czuje, że sprawa jest podejrzana. Z Ramónem postanawiają sprawdzić ładunek. Kiedy otwierają kontener, znajdują w nim... Soledad.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.