Reklama
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016 (11:00)

    Moje serce bije dla Loli. Czy Jencarlos Canela znalazł miłość po rozstaniu z piękną Gaby Espino?

Odc. 12. Lola próbuje wytłumaczyć Andrésowi powód swojej decyzji o ślubie z Diógenesem. Niestety, chłopak nie wierzy jej. Zrezygnowana dziewczyna wraca do męża.

Złe przeczucia Loli okazują się słuszne – Andrés i Laura mają wypadek samolotowy. Oboje zostają uznani za zmarłych. Niebawem odbywa się pogrzeb matki i syna, na którym pojawia się Lola. Na widok rywalki Débora wpada w szał i obwinia ją o to, co się stało. Tymczasem na ulicach Nowego Jorku błąka się Andrés, który w wyniku katastrofy stracił pamięć.

Do świata żywych

Reklama

W Nowym Jorku Sofía widzi z oddali siostrzeńca. Niestety, chłopak szybko znika. Kobieta kontaktuje się z lekarzem i chce, by ten potwierdził jej, że ciało obok Laury rzeczywiście należało do Andrésa. Następnie prosi Marcela o zgodę na ekshumację ciała syna. W tym samym czasie pech nie opuszcza Loli. Pewnego dnia po powrocie do domu orientuje się, że Chabela nie żyje! Soledad na wieść o śmierci matki przechodzi załamanie nerwowe.

Diagnoza jest zła: stan nieodwracalnej katatonii. Potrzebna jest hospitalizacja. Po odwiedzinach u matki załamana Lola idzie na dach szpitala, by popełnić samobójstwo. Nagle za jej plecami pojawia się... Chabela! Wkrótce ochrona ściąga dziewczynę z wysokości.

W kropce

Jakby zmartwień dla Loli było mało, dziewczyna dowiaduje się, że jej rodzina zalega z opłatami za przyczepę i jeśli ich nie ureguluje, zostanie bez dachu nad głową. Tak też się dzieje. W międzyczasie Soledad, za sprawą Diógenosa, trafia do prywatnej kliniki psychiatrycznej. Wkrótce Lola dostaje rachunek za szpital. Jest załamana.

Wtedy zakochany w niej przyjaciel babki składa jej propozycję nie do odrzucenia: pomoże jej, jeśli zostanie jego żoną! Dziewczyna odmawia. Niebawem jednak trafia do aresztu za niestawianie się na wizytach u kuratora. Tam podejmują odważną decyzję. Spotyka się z Diógenesem i oznajmia mu, że wyjdzie za niego – bo chce by wyciągnął ją z więzienia, a jej matkę z psychiatryka – ale zaznacza, że między nimi nie będzie kontaktu seksualnego.

Powrót z przeszłości

W wyniku różnych wydarzeń Andrés odzyskuje pamięć, a rodzina odnajduje go. Camilo zawiadamia go o ślubie Loli. Wbrew sprzeciwowi Débory i Marcela chłopak rusza, by nie dopuścić do ślubu. Lola zaczyna mieć wątpliwości. Wówczas Diógenes szantażuje ją, że jeśli nie poślubi go, ponownie zamknie Soledad w szpitalu. Nie mając wyjścia Lola zgadza się. Jedzie do kościoła, gdzie wkrótce pojawia się... Andrés. Niestety, jest już za późno...

Świat Seriali
Więcej na temat:Lola | lolo | LOL | LoL | Lolo

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.