Reklama
  • Środa, 24 sierpnia 2016 (10:05)

    Moje serce bije dla Loli. Co wydarzy się w serialu

Odc. 54. Marcelo jedną nogą był już zagranicą, ale pojechał na spotkanie z Tiberio. Bliski agonii próbował ostrzec Andrésa przed Déborą, ale nie wystarczyło mu sił.

Débora oddaje Soledad Tiberiowi. Stawia tylko jeden warunek: ma jej pomóc zabić Marcela, a winę zrzucić na Lolę! Mafioso zgadza się. Niebawem umawia się na spotkanie ze wspólnikiem. Santacruz wpada w pułapkę. Débora dzwoni do Loli. Mówi jej, że ma jej matkę.

Reklama

Pomimo ostrzeżeń Etelviny i Chabeli Lola dziewczyna śpieszy na pomoc Soledad.

Cios od kochanki

Etelvina uprzedza Andrésa, że jego żona zastawiła na Lolę zasadzkę. Chłopak biegnie do firmy. W międzyczasie Débora rani nożem teścia. Andres pojawia się w firmie i znajduje rannego ojca. Po chwili pojawia się Lola. Dziewczyna sądzi, że ukochany zabił ojca.

Niebawem oboje zostają zatrzymani przez zawiadomioną przez Déborę policję. Stają się głównymi podejrzanymi o morderstwo Marcela.

Zmiana planów

Débora namawia Tiberia, by zabił Lolę.

Uświadamia mu, że będzie to największa kara dla Soledad. Tymczasem ona buntuje się i stawia czoło porywaczowi. Wściekły gangster grozi, że zamorduje Lolę. Przerażona kobieta informuje go, że nie może zabić... własnej córki!

Początkowo Tiberio nie wierzy. Każe swoim ludziom zdobyć włos dziewczyny. Wykonuje badania DNA. Ich wynik nie pozostawia wątpliwości – Lola jest jego córką.

Kiedy gangster dowiaduje się, że Débora nadal spiskuje przeciw rywalce, każe jej zostawić dziewczynę w spokoju.

Niesprawiedliwy wyrok

Camilo rezygnuje z posady w Prokuratorze Generalnej i podejmuje się obrony przyjaciela. Odbywa się pierwsza rozprawa. W drodze do sądu Lola traci przytomność. Badania krwi wykazują, że jest w ciąży.

Niebawem dziewczyna zostaje wezwana na świadka. Niestety, jej zeznania szkodzą Andrésowi. Jednak to za sprawą spisku Tiberia chłopak zostaje skazany na karę dożywocia.

Przerwana wiadomość

Lola idzie do więzienia, by powiedzieć Andrésowi o ciąży. Gdy jednak ukochany oskarża ją o swoje nieszczęścia, rezygnuje. Szczęśliwą nowiną dzieli się jednak z Rodrigiem i Camilem. Okłamuje ich, że dziecko jest Apolla. Lecz Andrés nie ma wątpliwości – on jest ojcem dziecka Loli.

Zadość sprawiedliwości

Mijają miesiące. Lola szuka matki. Podczas badania jednego z tropów zaczyna rodzić. Śledzący ją Tiberio, śpieszy córce z pomocą i zawozi ją do szpitala. Dziewczyna rodzi córeczkę – Isabelę.

Tymczasem Rodrigo namierza przekupionego przez Tiberia świadka i doprowadza go przed sąd. Camilo wnosi o apelację dla Andrésa. Chłopak zostaje uniewinniony. Wkrótce wychodzi z więzienia. Od razu zmierza do domu Loli, by poznać swoją córkę.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.