Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:01)

    Moje serce bije dla Loli. Co nowego w serialu?

Odc. 79. Soledad wyjawia Ángelowi okoliczności śmierci jego matki. Kobieta jest gotowa na wiele, by zniszczyć Tiberia.

Zbiry Tiberia z Felixem na czele biją Andrésa. Każą mu przerwać śledztwo. Grożą, że jeśli wykaże się nieposłuszeństwem, skrzywdzą małą Isabellę. Wkrótce Camilo znajduje rannego przyjaciela. Zawozi go do szpitala. Débora jest zaniepokojona paranoją męża. Prosi Lolę, by z nim porozmawiała. Ukochana przekonuje Andrésa, że Tiberio nigdy nie skrzywdzi swojej... córki i wnuczki!

Skrywana tożsamość

Ángel proponuje Loli, by zostali wspólnikami. Dziewczyna waha się. Nowy znajomy nie odpuszcza. Nie kryje też, że dziewczyna bardzo mu się podoba. Zaprasza ją na kolację i próbuje podbić jej serce, opowiadając jej swoją historię. Zapomina jednak dodać, że jest chrześniakiem i protegowanym... Tiberia, który niebawem wprowadza go do rodziny przestępców.

Miłość czy nienawiść

Reklama

Soledad podejmuje nieudaną próbę ucieczki. Kiedy Tiberio dowiaduje się o jej zamiarach, daje jej nauczkę – bije ją. W międzyczasie Ángel dowiaduje się, że Tiberio przetrzymuje Soledad na ranczo. Tymczasem mafioso prosi porwaną kobietę o rękę. Ta, oczywiście odrzuca jego propozycję.

Złe przeczucia

Andrés słyszy, jak Ángel prosi Lolę o rękę. Natychmiast udaje się do Rodriga. Mówi mu, że nie ufa nowemu przyjacielowi Loli. Policjant chce go poznać. Podczas spotkania z Lolą i Ángelem, Rodrigo zasypuje mężczyznę pytaniami.

Gorzka prawda

Ludzie Tiberia porywają Lolę i zabierają ją do niego. Dziewczyna bez ogródek mówi mu, że wie, kim jest i co ich łączy. Gangster siłą zabiera ją na przejażdżkę. W samochodzie pokazuje jej „dzieło” Soledad – swoją twarz po oblaniu kwasem. Potem oferuje córce wsparcie finansowe. Lola oświadcza mu, że nie chce jego pieniędzy, a jedyne czego pragnie, to odzyskać matkę. Po kłótni wybiega z limuzyny Tiberia, a następnie zawiadamia Rodriga i Andrésa, że Soledad jest przetrzymywana na ranczu mafiosa.

Tajemnice przeszłości

W międzyczasie Ángel jedzie za Tiberiem i dociera na ranczo. Poznaje Soledad. Kobieta zdradza mu, że znała jego matkę – Tamarę, którą zginęła z rąk Tiberia. Początkowo mężczyzna nie wierzy słowom matki Loli. Zmienia zdanie, gdy wersję zdarzeń potwierdza mu Felix.

Na celowniku intrygantki

Daniel idzie do brata, chcąc prosić go o pracę. W biurze zastaje Déborę. Gdy szwagierka wyrzuca go, chłopak grozi, że powie Andrésowi o jej romansie z Marcelem. Kobieta postanawia zastawić na Daniela pułapkę. Podrzucić mu narkotyki, a następnie powiadomić policję.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.