Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:01)

    Moja nadzieja. Tomás przez przypadek dokonuje szokującego odkrycia

Odc. 134. Esperanza nareszcie wybacza matce. Ta stara się nadrobić stracony czas.

Tomás oznajmia biskupowi i arcybiskupowi, że zgodzi się na wyjazd do Rzymu pod warunkiem, że będzie mu towarzyszyć Esperanza. Nicolas przekonuje jednak dziewczynę, by nie wyjeżdżała z ukochanym. Córka Clary tłumaczy księdzu, że powinien wyjechać sam, a ona na niego poczeka. Za namową matki nowicjuszka zmienia zdanie, ale jest za późno i samolot z Ortizem opuszcza już płytę lotniska.

Pojednanie

Clara martwi się o córkę i postanawia wrócić do klasztoru, by się z nią spotkać. Esperanza pokazuje jej listy miłosne, które znalazła w domku na wsi. Dziewczyna cieszy się, że była owocem miłości i godzi się z matką. Gdy dowiaduje się, że Tomás ma wyjechać z Rzymu do Brazylii, traci chęć do dalszej walki w reality show. Wtedy wkracza Clara, która zachęca córkę do występu. Esperanza zgadza się i wygrywa program.

Nieprzemyślana decyzja

Reklama

Nicolás pociesza Esperanzę po wyjeździe jej ukochanego. Gdy Tomás przenosi się do Brazylii, gdzie nie ma dostępu do internetu, zaczyna wysyłać listy do córki Clary. Nicolás za zgodą arcybiskupa, przechwytuje korespondencję. Esperanza jest przekonana, że ksiądz już o niej zapomniał. Dlatego zgadza się zostać żoną Nicolasa. Tomás wraca do Argentyny i dowiaduje się o rychłym ślubie ukochanej.

Uciekająca panna młoda

Gdy Esperanza staje przed ołtarzem, odkrywa, że to Tomás ma udzielić ślubu jej i Nicolasowi. W końcu dziewczyna ucieka, a ksiądz wybiega za nią z kościoła. Oboje stwierdzają, że nie mogą bez siebie żyć. Dziewczyna postanawia przeprowadzić się do domu Ortiza. Wściekły Nicolás pragnie się zemścić i informuje prasę o romansie księdza. Tomás próbuje z nim porozmawiać. Wchodzi do mieszkania swojego asystenta i odkrywa, że mężczyzna ma obsesję na jego punkcie. Zostaje jednak przyłapany przez Nicolasa na myszkowaniu w jego rzeczach.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.