Reklama
  • Wtorek, 12 kwietnia 2016 (13:00)

    Moja nadzieja. Szczere wyznanie sprawia, że Esperanza odzyskuje głos.

Odc. 32. Głupie zagrywki Maximiliana postawiły jego brata w niezręcznej sytuacji.

Reklama

Esperanza ucieka z klasztoru, żeby spotkać się z Miguelem. Na ulicy zostaje dostrzeżona przez Suareza, który natychmiast dzwoni do Maxima. Ten każe mu nastraszyć dziewczynę. Mężczyzna próbuje potrącić Esperanzę samochodem, jednak Miguel ją ratuje.

Wsparcie księdza

W ramach kary Esperanza zostaje w klasztorze, podczas gdy reszta sióstr idzie na urodziny Diany. Nagle gaśnie światło. Wtedy pojawia się Tomás, który postanawia dotrzymać towarzystwa osamotnionej dziewczynie.

Sukces mimo przeszkód

Zakonnice biorą udział w kolejnym konkursie wokalnym. Niestety, Esperanza nagle traci głos i zrozpaczona ucieka ze sceny. Tomasowi udaje się przekonać członków komisji, by dali jej jeszcze jedną szansę następnego dnia. W międzyczasie do dziewczyny dzwoni Miguel. Ta w końcu zdobywa się na odwagę i wyznaje mu, że kocha innego. Zaraz potem może już śpiewać normalnym głosem. Ona i Carmela przechodzą do półfinału, a Genoveva jest zazdrosna.

Owoc grzechu?

Przed domem Tomasa pojawia się pięcioletni chłopiec. Ma przy sobie list, z którego wynika, że jest synem księdza! Wiadomość lotem błyskawicy obiega media. Dziennikarze chcą, by Tomás wypowiedział się w tej sprawie. Esperanza staje w obronie ukochanego. Tymczasem ksiądz postanawia zaopiekować się chłopcem. Juana podejrzewa, że to syn Maxima z jedną z jego kochanek. Na czas rozwiązania sprawy ojciec Fortunato przejmuje władzę nad klasztorem.

Kłamliwa matka

Dzięki interwencji Juany i Esperanzy wychodzi na jaw, że Maximo, flirtując z kobietami, podawał się za swojego brata. Okazuje się jednak, że on również nie jest ojcem Facunda. Matka chłopca, Estela, pojawia się w firmie Maxima i przyznaje, że chciała go wrobić w ojcostwo, ponieważ straciła pracę i potrzebuje pieniędzy.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.