Reklama
  • Środa, 24 sierpnia 2016 (10:05)

    Moja nadzieja. Santiago jest ojcem Pedra

Odc. 121. Lola wspiera Pedra, gdy ten odkrywa, że matka go oszukiwała.

Reklama

Alicia wyznaje Clarze, że Jorge nie jest ojcem Pedra i prosi ją, by wyznała mężczyźnie prawdę. Tymczasem chłopak, nieświadomy całej sytuacji, zgłasza się do muzycznego reality show dla nastolatków.

Koniec wątpliwości

Santiago przychodzi do szkoły i domaga się spotkania z synem. Między nim a Jorgem dochodzi do szarpaniny. Pedro jest zmartwiony, a Lola próbuje go pocieszyć. W końcu chłopak postanawia poddać się badaniu DNA, by przekonać się, kto jest jego biologicznym ojcem.

W pierwszym odcinku reality show jego skomplikowana sytuacja rodzinna zostaje nagłośniona. Lola martwi się o Pedra, dlatego namawia Esperanzę, żeby urządzić mu przyjęcie niespodziankę. Chłopak początkowo nie chce w nim uczestniczyć, ale szybko odzyskuje dobry humor.

Niedługo potem przychodzą wyniki testu DNA, które potwierdzają, że Santiago jest ojcem Pedra.

Rywale w miłości

Esperanza bawi się na weselu swojej przyjaciółki. Dociera tam też Tomás, który obserwuje ukochaną. Gdy dziewczyna wychodzi z sali, idzie za nią i ją całuje. Potem jednak znowu unika rozmowy na temat przyszłości ich znajomości.

Zmęczona jego ciągłymi unikami, Esperanza zwraca mu wisiorek, który kiedyś jej podarował. Nicolás podejrzewa, że dziewczynę i księdza łączy coś więcej, niż przyjaźń. Tomás natomiast zauważa, że jego sekretarz również uległ czarowi córki Clary.

Na ostrzu noża

Podczas jednej z kłótni brat Maxima popycha Esperanzę tak, że ta upada i uderza się w głowę. Próbuje jej pomóc, ale dziewczyna nie chce go znać. Konflikt z księdzem sprawia, że nowicjuszka zbliża się do Nicolasa.

Szokujące słowa

Clara wreszcie zbiera się na odwagę i postanawia wyjawić córce prawdę. Gdy zakonnica wyznaje Esperanzie, że jest jej matką, dziewczyna mdleje.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.