Reklama
  • Piątek, 20 maja 2016 (13:05)

    Moja nadzieja. Máximo próbuje uwieść Esperanzę

Odc. 53. Ćwiczenia w klasztorze nie poszły na marne. Esperanza zachwyca swym głosem członków zespołu.

Reklama

Tomás jedzie po Esperanzę, ale okazuje się, że w jego samochodzie zabrakło paliwa. Na szczęście pomaga im kierowca auta kempingowego. Okazuje się, że mężczyzna należy do grupy rockowej, ale brakuje im gitarzysty oraz wokalistki. Esperanza natychmiast zgłasza się na ochotniczkę i namawia Tomasa do wspólnego występu. Razem udaje im się nagrać płytę.

Ryzykowna bliskość

W klasztorze odbywa się przyjęcie. Tomás i Esperanza zatracają się w romantycznym tańcu, gdy nagle przyjeżdża biskup. Clara i matka przełożona robią wszystko, by duchowny nie dostrzegł zakochanej pary. Jednak biskup spotyka ich potem w zakrystii i postanawia wysłać Tomasa do Cordoby.

Nowy przyjaciel?

Miguel odkrywa, że Corina kłamie w sprawie ciąży. Kobieta mówi Maximowi, że poroniła, by nie dowiedział się o jej oszustwie. Tymczasem Esperanza i Gilda szukają pracy.

Máximo oferuje jej posadę. Kobieta początkowo odmawia, ale później przyjmuje jego propozycję i obejmuje go, żeby okazać mu wdzięczność. W tym momencie do biura wchodzi Tomás i jest zazdrosny o zażyłość brata z ukochaną.

Miłosne podchody

Máximo każe Pereyrze zwolnić ludzi z pracy, żeby ich podburzyć. Potem zleca Esperanzie zredagowanie dokumentu, który uspokoi byłych pracowników. Dziewczyna pracuje aż do późnego wieczora, a brat Tomasa wykorzystuje to i proponuje jej, by zrelaksowali się przy winie i sushi.

Mężczyzna ma nadzieję, że między nim a piękną pracownicą dojdzie do pocałunku, ale plan nie wypala. Następnego dnia Eva zaczyna podejrzewać, że narzeczony spotyka się z kimś za jej plecami.

Świat Seriali
Więcej na temat:Tom | Tom | Miguel | Eva | Eva | Nadzieja | nadzieja

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.