Reklama
  • Środa, 16 marca (15:00)

    Moja nadzieja. Esperanza jest zafascynowana Tomasem. Nie zniechęcą jej nawet sutanna

Odc. 11. Genoveva chce zaszkodzić Esperanzie, jednak jej plan spala na panewce.

Reklama

Tomás spada z dachu i mdleje. Zostaje zabrany do szpitala na obserwację. Esperanza czuwa przy duchownym i jest zazdrosna, gdy w odwiedziny przychodzi Eva. Kobieta wyraźnie kokietuje przystojnego księdza. Tomás wyjaśnia Esperanzie, że nie mógłby romansować z żadną kobietą, ponieważ siła jego powołania jest wielka.

Bohaterski ksiądz

Ojciec Fortunato postanawia ukarać Esperanzę za to, że samowolnie oddaliła się z klasztoru. Dziewczyna musi odmalować dzwonnicę. Pech sprawia, że traci równowagę. Przed upadkiem chroni ją tylko lina, która w każdej chwili może się zerwać. Na szczęście na miejscu pojawia się Tomás, który przynosi drabinę i pomaga wystraszonej Esperanzie bezpiecznie zejść z dzwonnicy.

Niechciane uczucie

Podczas przyjęcia Esperanza przesadza z alkoholem. Wyznaje wtedy Tomasowi, że bardzo się jej podoba. Mężczyzna postanawia trzymać ją na dystans. Wkrótce słyszy podobną deklarację z ust swojej przyszłej szwagierki, Evy. Tego już za wiele. Wściekły duchowny wygania kobietę z klasztoru. Trudniej mu jednak unikać spotkań z Esperanzą. Gdy dziewczyna przeżywa trudne chwile, duchowny ją pociesza. Wtedy odkrywa, że coraz trudniej mu opanować się w jej obecności. Spowiada się z tego biskupowi i prosi o radę.

Muzyczna rewolucja

Esperanza uważa, że pieśni, które zakonnice zamierzają zaśpiewać podczas zaręczyn Evy i Maxima, są bardzo nudne i przestarzałe. W tajemnicy przed siostrami prosi DJ-a, by włączył przygotowany przez nią podkład muzyczny. Nowoczesna aranżacja pieśni przypada wszystkim do gustu. Jednak siostra María i Genoveva nie są zadowolone z sukcesu Esperanzy.

Postanawiają wyeliminować ją z kolejnego konkursu wokalnego, podając jej silny środek nasenny. Jednak z pomocą Tomasa rzekoma nowicjuszka dociera na czas i bierze udział w konkursie.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Gael wychodzi z wypadku cało, jednak jego brat nie ma tyle szczęścia. Lekarze postanawiają przeszczepić Giannie serce Osvalda, ponieważ mężczyzna zgłosił się kiedyś jako dawca organów. Po... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.