Reklama
  • Poniedziałek, 4 lipca 2016 (13:00)

    Moja nadzieja. Co w najnowszych odcinkach?

Odc. 92. Eva kompromituje Esperanzę podczas przyjęcia charytatywnego.

Reklama

Tomás postanawia pozostać księdzem. Esperanza jest rozczarowana jego decyzją. Dziewczyna idzie z Gildą na tańce, by choć na chwilę zapomnieć o miłosnych cierpieniach. Nazajutrz głośno wspomina imprezę i twierdzi, że niedługo uda jej się zapomnieć o Tomasie.

Chce, żeby ksiądz usłyszał tę rozmowę Odrzucona miłość Ukochany Esperanzy zostaje kandydatem na biskupa. Gdy nadchodzi dzień jego ingresu, dziewczyna zakrada się do zakrystii i całuje go na pożegnanie.

Zakonnice namawiają córkę Clary, by zaśpiewała na ceremonii, jednak ona stanowczo odmawia. Gdy Tomás wygłasza kazanie, dziewczyna nie może powstrzymać łez i ucieka z kościoła.

Pozbyć się rywalki Máximo zatrudnia nową sekretarkę, która źle wypełnia swoje obowiązki. Między nim a Evą znów wybucha kłótnia. Tymczasem Esperanza wraca do firmy, by reprezentować tam Tomasa i dyskretnie kontrolować pracę zarządu.

Eva jest wściekła, ponieważ boi się, że Máximo znowu będzie uganiał się za piękną dziewczyną. Dlatego utrudnia jej przekazanie materacy dla misjonarzy. Na szczęście, Tomás pomaga Esperanzie rozwiązać problem i niweczy plan szwagierki. Ta jednak nie zamierza zostawić w spokoju rywalki i wciąż zastanawia się, jak jej zaszkodzić.

Daremne starania Tomás nie jest pewien, czy Esperanza powinna uczestniczyć w kolacji dla pań zaangażowanych w działalność charytatywną.

Obawia się, że dziewczyna nie będzie potrafiła się zachować. W końcu postanawia dać jej szansę i udziela jej lekcji dobrych manier. Podczas przyjęcia Eva próbuje wyprowadzić rywalkę z równowagi, ale na próżno.

Esperanza zachowuje się nienagannie, by nie zawieść ukochanego. Wtedy Max pokazuje wszystkim film promujący organizację. Nie wie, że Eva podmieniła nagrania, by pokazać gościom wszystkie wpadki Esperanzy.

Świat Seriali
Więcej na temat:Eva | Eva | Tom | Tom | Nadzieja | nadzieja | MAXIMUS | zakonnice

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.