Reklama
  • Czwartek, 30 czerwca 2016 (11:00)

    Moja nadzieja. Beatriz pakuje się w tarapaty, chcąc pomóc Genovevie

Reklama

Genoveva jest podekscytowana programem kulinarnym, który będzie prowadziła i robi sobie zdjęcia promocyjne. Matka przełożona tłumaczy, że nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji. Fortunato wstawia się za Genovevą, a Gato szuka dla niej sponsorów.

Wymyślona rywalizacja

Po wypadku Clary Genoveva staje przed szansą zostania zastępczynią matki przełożonej. Boi się jednak, że uniemożliwi jej to prowadzenie programu. I rzeczywiście, gdy do klasztoru przyjeżdżają sponsorzy, zakonnica nie ma czasu, by się z nimi spotkać. Gato prosi zatem Beatriz, by zastąpiła koleżankę. Niestety, gdy nagrywany jest odcinek programu na ulicy, wszyscy zostają aresztowani. Kiedy Genoveva dowiaduje się o tym, jest przekonana, że Beatriz chciała ukraść jej pomysł.

Wybuch namiętności

Esperanza razem z Clarą wybiera się do biednej dzielnicy, by porozmawiać z mieszkańcami. Niespodziewanie spotyka tam Tomasa. Ten sądzi, że dziewczyna go prześladuje i krzyczy na nią. Zraniona Esperanza ucieka, a ksiądz uświadamia sobie swój błąd. Dogania ją na łące i... całuje!

Trudna asceza

Tomás jest przerażony pocałunkiem z Esperanzą. Natychmiast spowiada się arcybiskupowi ze swojego niestosownego zachowania. Duchowny postanawia zawiesić go w obowiązkach i dać mu czas na decyzję, czy chce zrzucić sutannę.

Tomás wyznaje ukochanej, że musi nabrać do niej dystansu. Jednak pocałunek rozbudza w nim miłość do Esperanzy. Razem idą na kolację, podczas której ksiądz przesadza z alkoholem. Córka Clary zabiera go do swojego mieszkania.

Rano okazuje się, że przed drzwiami czyha na nich armia paparazzi, nasłanych przez Maxima. Clara prosi Gata, by odciągnął ich uwagę. Podstęp się udaje. Niedługo potem ksiądz i Esperanza są o krok od pójścia do łóżka. Nagle do mieszkania wchodzi Maximo, a jego brat chowa się w łazience.

Świat Seriali
Więcej na temat:Tom | Tom | wybuchy | Maxima | Nadzieja | nadzieja | Tarapaty | tarapaty

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.