Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:01)

    Moda na sukces. Stephanie prosi Eryka, by nie mówił nikomu o jej chorobie

Odc. 6422. Thomas nie wytrzymuje tego, że Rick podważa jego kompetencje jako nowego szefa i z wściekłości wypycha go przez okno!

Reklama

Rick obiecuje Caroline, że gdy zostanie szefem firmy, doceni jej projekty. Radzi także, by zapomniała o Thomasie. Dziewczyna jest pod wrażeniem jego determinacji i ulega mu, gdy Forrester zaczyna ją całować.

Prezesem firmy zostanie...

Tymczasem Eryk ogłasza, że Ridge prześle e-mail z decyzją, kto zostanie tymczasowym prezesem. Cała rodzina zbiera się w biurze. Gdy nadchodzi wiadomość, senior rodu odczytuje ją na głos. Okazuje się, że to Thomas zostaje doceniony przez ojca. Rick jest wściekły, chce, by cofnięto decyzję, bo to on powinien być prezesem! Wszyscy poza młodymi Forresterami i Caroline wychodzą z gabinetu.

Dojdzie do tragedii

Thomas mówi Rickowi, że musi szanować decyzję jego ojca. Oskarża go też o intrygę, która miała na celu pchnąć Thomasa w ramiona Hope, by on „pocieszył” Caroline. Rick stwierdza, że rywal nie zasługuje na nowe stanowisko. Panom puszczają nerwy i dochodzi do przepychanki. W końcu Thomas nie wytrzymuje i popycha Ricka, tak mocno, że on wybija szybę i wypada przez okno! Wszyscy się zbiegają i widzą, że na szczęście Rick ląduje w krzakach, które amortyzują upadek. Caroline z troską pomaga mu się podnieść. Eryk stwierdza, że Ridge chyba popełnił kadrowy błąd...

Problemy Brooke i Ridge’a

Eryk pyta Stephanie, czemu tak w ogóle Ridge nie wrócił z Brooke z miesiąca miodowego i musi wybierać jego następcę. Ta mówi mu, że małżonkowie przechodzą kryzys, bo Brooke nawiązała ponowny kontakt z Deaconem Sharpem, co rozwścieczyło Ridge’a...

Koszmar powrócił

Tymczasem Stephanie od paru dni gorzej się czuje i coraz częściej kaszle. Postanawia zasięgnąć rady swojej doktor. Ta decyduje o przeprowadzeniu kompleksowych badań. Gdy razem z Erykiem przychodzą odebrać wyniki, otrzymują straszną wiadomość – nowotwór Stephanie powrócił i poczynił spustoszenie w jej ciele!

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.