Reklama
  • Czwartek, 11 lutego 2016 (13:06)

    Livia Brito. Z bliźniakiem lepiej uważać

Miłość nigdy nie jest łatwa. Ale jak bardzo pokrętnymi ścieżkami chadza, by dotrzeć, choćby i po latach, do szczęśliwego końca, o tym można się przekonać tylko w latynoskiej telenoweli.

Piękna Natalia i przystojny Diego (Juan Diego Covarrubias) poznają się na festynie rybackim i zakochują od pierwszego wejrzenia. Całujących się widzi brat bliźniak chłopaka, zawistny Rodrigo.

Reklama

Od tej chwili zaczynają się kłopoty. Rodrigo bowiem pragnie spróbować szczęścia z nową ukochaną brata i zwabia ją do lasu. Dziewczyna, myśląc, że to Diego, ufnie idzie z nim. Gdy zacznie ją napastować, odpycha go, wskutek czego złoczyńca pada nieprzytomny!

Przerażona Natalia, myśląc, że zabiła Diega, ucieka… Następstwa będą dalekosiężne i rozciągnięte na lata! Pozostaje mieć nadzieję, że miłość zwycięży, jak to w meksykańskiej produkcji, ale co się przedtem namartwimy, to nasze.

Odtwórczyni roli Natalii, Livia Brito, to Kubanka, której rodzina przyjechała do Meksyku, gdy dziewczynka miała 13 lat. Zagrała dużą rolę w serialu „Fiorella”.

Jej partner, Juan Diego Covarrubias, to nowicjusz, jeśli chodzi o role główne. W Polsce widzieliśmy go na dalszym planie w „Nieposkromionej miłości”.

KS

Telemax
Więcej na temat:Diego | natalia | juan

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.