Reklama
  • Piątek, 29 kwietnia 2016 (14:00)

    Laura Carmine zdradza, jaką rolę w „Obliczach miłości” odegra jej postać

Odc. 119. Dzięki Eleazarowi Carmen odkrywa, że Gino ją okłamywał. Czy w końcu da przyjacielowi szansę?

Reklama

Paolo, Angela i Abdul podejrzewają, że Cunchetina i jej rodzina to przestępcy. Eleazar postanawia to sprawdzić. Po rozmowie z kobietą dowiaduje się, co łączy ją z Ginem i obiecuje jej pomóc. Lupita przekazuje Cunchetinie adres e-mail jej niewiernego męża. Ta zaczyna wysyłać do mężczyzny anonimowe wiadomości. Dzwoni również do Carmen i dochodzi do ich spotkania. Cunchetina wyznaje, że jest żoną Gina i razem postanawiają go zdemaskować. W końcu dochodzi do pogodzenia Włocha z odchudzoną małżonką. Oboje postanawiają wrócić do ojczyzny, a Carmen znów zostaje bez partnera.

Daj mi spokój!

Natalia oskarża Rodriga o próbę gwałtu. Ten tłumaczy dziadkowi, że Diego i jego ukochana napadli na niego, przez co zapadł w śpiączkę. Vicente postanawia złożyć donos na Natalię. Dziewczyna trafia do aresztu. Wtedy dziadek bliźniaków proponuje, że wycofa oskarżenie, jeśli ta zapomni o próbie gwałtu i zniknie na zawsze z życia braci Caceres. Gdy Natalia odzyskuje wolność, wyznaje Diegowi, że na razie nie chce się z nim spotykać.

Blisko celu

Tadeo jest zazdrosny o Irene, co doprowadza do pogorszenia stanu jego zdrowia. Kobieta martwi się o męża, ale wciąż ciągnie ją do Alonsa. Jedno z ich spotkań kończy się pocałunkiem, którego świadkiem jest Natalia. Dziewczyna gniewa się na szefową za to, że zdradza chorego męża. Tadeo nie rozumie, dlaczego Natalia obraziła się na Irene. Podczas rozmowy odkrywa, że podopieczna jego żony została w dzieciństwie adoptowana. Zastanawia się, czy to nie ona jest jego zaginioną córką. Dzwoni do detektywa i prosi go, żeby sprawdził ten trop.

Świat Seriali
Więcej na temat:natalia | Laura | rene | Diego | Angela

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.